$
מכשירים ומדריכים

סמסונג: ה-S10 שבר שיאי הזמנות מוקדמות בארה"ב ובריטניה

לפי נציגוית החברה במדינות, מדובר בשיעור הזמנות גבוה ביותר, אם כי לא נמסרו מספרים מדויקים. לעומת זאת, דווקא בשוק הביתי שבקוריאה נרשמו רק 140,000 הזמנות מוקדמות, לעומת 180,000 בדגם S9. לפי הערכות, ממתינים הקוריאנים להשקת גרסת ה-5G

רפאל קאהאן 15:1210.03.19

הגלקסי S10 שבר את שיאי ההזמנות המוקדמות בבריטניה ובארה"ב מאז הושק לפני כשבועיים - כך מסרו נציגויות סמסונג בשתי המדינות. הודעתן לא חשפה איזה מכשיר של החברה החזיק בשיא הקודם. ואולם, דווקא בדרום קוריאה לא רשם הטלפון הצלחה מסחררת והסתפק ב-140 אלף הזמנות מכירה מוקדמת. 

 

 

לעומתו, ה-S9 מכר כ-180 אלף יחידות בהזמנה מוקדמת בקוריאה והנוט 9 שבר את השיא עם 200 אלף מכשירים, לפי דיווח של הקוריאה הראלד. על פי הערכות, סמסונג צפויה להשיק במדינה את הגלקסי המתקפל בקרוב כמו גם את גרסת הדור ה-5 של ה-S10. כך שהמכירות הגרועות הן אולי פועל יוצא מכך שהלקוחות ממתינים לדגמים המתקדמים יותר. קוריאה היא אחת המדינות היחידות בעולם בה ישנה תשתית רשת 5G.

 

 

גלקסי S10 פלוס גלקסי S10 פלוס צילום: רפאל קאהאן

 

 

עם זאת, המכירות בארה"ב ובריטניה כנראה יפצו על חוסר העניין של הקוריאנים. הדגם הפופולרי ביותר מבין שלושת מכשירי סדרה S10 הוא דגם הפלוס, שמהווה כ-57% מההזמנות המוקדמות הן בבריטניה ובארה"ב. הצבע השולט בהזמנות היו שחור פריזמה בבריטניה ולבן פנינה בארה"ב. מכשיריה של סמסונג נמכרים בפרמיה גבוהה יחסית לדורות הקודמים. עם זאת רוב המזמינים המוקדמים נחשבים כחובבי המותג שלא יהססו לרכוש את הדגם המתקדם ביותר. כך שניאלץ להמתין ולראות מה הדגם הנמכר מבין השלושה רק לאחר הדוחות הרבעוניים של החברה.

 

 

 

זו הפעם הראשונה שקו מכשירי הגלקסי S כולל ארבעה דגמים. החברה החלה בהשקה של שני דגמים החל מה-S6, אחד רגיל ואחד עם מסך אדג' מוגדל. אך עם הרחבת השימוש במסכי אדג' לכל הדגמים הגודל של המסכים הפך למפריד העיקרי בין הדגמים. כעת הוסיפה סמסונג גם דגם מוזל (S10e) וכן דגם דור 5 עם מסך מוגדל (S10 5G). עם זאת לא ברור עדיין איזה מהדגמים יזכה לעניין הרב ביותר מצד הלקוחות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x