$
חדשות טכנולוגיה

עובדי פלאפון ובזק בינלאומי הפגינו מול ביתו של שלמה רודב: "רוצים להחזיר אותנו לתקופה אפלה"

העובדים מוחים על "צעדים חד-צדדיים" שנקטה הנהלת הקבוצה, כמו בקשת בזק לקבל רישיון לפעול כספקית אינטרנט, וכניסתה לתחום מכירת טלפונים סלולריים

עומר כביר 18:5004.03.19
מאות מעובדי פלאפון ובזק בינלאומי הפגינו הערב בסביון, מול ביתו של יו"ר בזק, שלמה רודוב, במחאה על התנהלות הנהלת הקבוצה במו"מ על פיטורי עובדים במסגרת צעדי ההתייעלות שמתוכננים בחברה.

 

העובדים מוחים בין השאר על מה שהם מכנים על צעדים חד-צדדיים שנקטה הנהלת הקבוצה, כמו בקשת בזק לקבל רישיון לפעול כספקית אינטרנט - מהלך שלדבריהם יפגע מהותית בפעילות בזק בינלאומי ועלול להוביל לסגירתה - וכניסת בזק למכירת טלפונים סלולריים.

 

המשתתפים בהפגנה הניפו שלטים כמו "רודב - לא ניתן לך להרוס אותנו", "פלאפון - חברה בת, לא בת חורגת" ו"בזק בינלאומי - זה הבית שלי".

 

הפגנת העובדים, הערב הפגנת העובדים, הערב צילום: ועד עובדי בזק בינלאומי וועד עובדי פלאפון

 

"מישהו בהנהלת בזק התבלבל ורוצה להחזיר אותנו לתקופה האפלה בה לא היינו מאוגדים וחזקים", אמר יו"ר ועד עובדי פלאפון, יחיאל שמן. "היום ירינו את יריית הפתיחה למאבק המשותף של עובדי פלאפון ובזק בינלאומי, ואנחנו אומרים לשלמה רודב – 'עד כאן'. אם הנהלת בזק לא תפסיק לחבל בשירותים של חברות הבנות, אנחנו נחריף את צעדינו עד נקיטת עיצומים ארגונים".

 

יו"ר ועד עובדי בזק בינלאומי, לימור ליברמן-לביא, הוסיפה: "בחודשים האחרונים אנו חווים פגיעה מתמשכת ושיטתית מצד הנהלת הקבוצה כלפי עובדי בזק בינלאומי והחברות הבנות, פגיעה שמשפיעה באופן יומיומי גם על הביצועים העסקיים של החברות. לבזק ולחברות הבנות בקבוצה קיים דירקטוריון משותף, שפועל לכאורה בניגוד עניינים וקיים חשש שאינו פועל לטובת חברת בזק בינלאומי. מקום עבודתנו אינו הפקר, ולא ניתן להנהלת הקבוצה לפגוע בעובדים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x