$
מיתוג מעסיק

מיתוג מעסיק

סמנכ״ל טכנולוגיות בחברת Cellopark מספר להייטקיסט איך זה באמת לעבוד בחברה

התחרות על עובדים מוכשרים בענף ההייטק גוברת. במסגרת סדרת הראיונות של ערוץ הייטקיסט עם מנהלים בארגונים, מצאנו כי עבור טאלנטים, הבחירה במקום העבודה הבא מבוססת על הרבה מעבר לתלוש השכר. ראיון 68 מתוך 100 בסדרה; והפעם, ולד קניז׳ניק, סמנכ״ל טכנולוגיות בחברת Cellopark !

בשיתוף מערכת הייטקיסט 11:4807.04.19

1. ולד, מה מאפיין אתכם כארגון ואילו ערכים חרטתם על דגלכם?

כארגון אנחנו מאמינים בלהיות קשובים ללקוחות שלנו, להבין מה הם באמת צריכים ולספק להם את הפתרונות הפשוטים והנגישים ביותר בעולם החניה והדרך.

 

2. אלו עובדים ״ירגישו בבית״ ויצליחו בארגון שלכם?

אנשים שאוהבים לעבוד ולקחת יוזמה, שרוצים לדעת ושמוכנים ללמוד כל יום משהו חדש. אנשים שרוצים ליצור דברים ולהיות חדשניים.

 

3. כיצד אתם עוזרים לעובדים להצליח בארגון ולפתח את הקריירה שלהם?

אצלנו בארגון כל עובד מתמקד בתחומו ונוגע בעולמות נוספים שמעניינים אותו ומשיקים לעבודתו, אנחנו תמיד בעד חוכמת המונים ונהנים לשמוע דעות רבות ומגוונות לכל פיצ'ר חדש טרם עלייתו לאוויר. בנוסף, אנו מעניקים לעובד את הכלים הנדרשים כדי שיוכל למקסם את יכולותיו כגון יציאה להכשרות, כנסים וסדנאות מקצועיות. וכמובן לפני הכול, אנו לומדים מהלקוחות שלנו כל יום. כשאתה לומד מהלקוח, אתה הופך למקצוען.

 

4. אילו אירועים / פעילויות החברה מקיימת לטובת העובדים?

חברת סלופארק דוגלת קודם כל ברווחת העובד, וזה מה שמביא אותנו לקיים ימי גיבוש מיוחדים, ערבי צוות, חגיגות ימי הולדת ברמת החברה, הרצאות בנושאים שונים, שעות כושר, אירועי האפי אוור בקונספטים שונים ומגוונים. באוקטובר האחרון למשל עובדי החברה יצאו לחופשה מפנקת בחו"ל שכללה אינסוף אטרקציות והייתה כיף גדול, בנוסף אנחנו מקיימים פעילויות יומיומיות קטנות בשביל לשמור על אנרגיה גבוהה.

ולד, סמנכ״ל טכנולוגיות בחברת Cellopark ולד, סמנכ״ל טכנולוגיות בחברת Cellopark צילום: סטודיו תום חוליגנוב

 

5.מה החזון שלכם בכל הקשור לאנשים שעובדים בחברה?

אנחנו מאמינים שככל שכל אחד מהעובדים שלנו יכיר את כל המחלקות בחברה מעבר להגדרת תפקידו וידע מה כל מחלקה עושה נהפוך לשלם שגדול מסך חלקיו. כך ניתן לרוץ מהר ונכון יותר, ובשביל שהדברים האלו יקרו אנו דואגים קודם כל לכך שכל עובד יהיה מרוצה בתפקידו, על כל המשתמע מכך; יגיע בבוקר עם חיוך למשרד, יישאר עם החיוך לאורך כל היום וגם ילך בשעה הגיונית הביתה ליהנות מהתחביבים והמשפחה שלו.

 

6. כיצד נראה יום עבודה בארגון?

בשעות הבוקר המוקדמות יש שקט נעים של ריכוז, משעות הבוקר המאוחרות אחרי שכולם כבר הגיעו האנרגיה מתרוממת ואז מתחילות השיחות במסדרון, מוזיקה טובה, בדיחות שרצות בין החדרים, ובגדול אווירה של כיף וכל זה יחד עם תקתוק משימות.

 

7. מה מאפיין את העובדים והמנהלים בארגון שלכם? אילו אנשים אתם מחפשים?

העובדים והמנהלים שלנו הם אנשים עם ראש פתוח, אנשי חזון שלא חוששים להציע רעיונות "משוגעים". אנשים שמאמינים בעצמם וביכולות שלהם, והכי חשוב לנו מנהלים שיודעים לטפח ולהעניק עצמאות לעובדים שלהם כדי שהם יפרחו ותמיד יחשבו בגדול.

 

בואו להכיר אותנו לעומק ולהתעדכן במשרות הפתוחות שלנו באתר הקריירה שלנו בהייטקיסט.

 

הייטקיסט פלטפורמת מיתוג המעסיק החדשה והיוקרתית לענף ההייטק בישראל.

 

x