$
הייטק והון סיכון

C2A סקיוריטי גייסה 6.5 מיליון דולר

החברה מתמחה בתחום הסייבר לכלי רכב וממוקמת בירושלים. זהו סבב A שלה והובילו אותו הקרנות Maniv Mobility ו-ICV. עד כה גייסה החברה כ-7 מיליון דולר

הגר רבט 17:0611.02.19
חברת הסטארט-אפ C2A Security מירושלים הודיעה היום (ב') על השלמת סבב A בסך 6.5 מיליון דולר. את הסבב הובילו הקרנות Maniv Mobility ו-ICV, בהשתתפות Labs/02. בסה"כ גייסה C2A Security מהקמתה כ-7 מיליון דולר.

 

C2A Security, הוקמה ב-2016 ומעסיקה כיום כ-20 עובדים, החברה מפתחת פתרונות הגנת סייבר לכלי רכב. המערכת של החברה מותאמת אישית לצרכי יצרני הרכב, על מנת לאתר ולעצור סוגים שונים של מתקפות סייבר, החל ממתקפות על מערכות אוטונומיות ועד לחולשות מעבדים. מהחברה נמסר כי היא כבר ביצעה אינטגרציה של כל המוצרים השונים עם יצרני רכבים מובילים בעולם ומתכננת לנצל את המימון החדש להרחבת החברה כדי לתמוך בקהל הלקוחות הגדל שלה.

C2A C2A

 

"שילוב המומחיות והקשרים הענפים של מניב מוביליטי בתחום הרכב עם הניסיון הרב של ICV בתחום הסייבר מביאים לשולחן את השילוב המושלם של קרנות השקעה לסטארט-אפ בתחום הסייבר לרכב", מסר מיכאל דיק, מייסד ומנכ"ל C2A.

 

אולף סאקרס, שותף בקרן מניב מוביליטי הוסיף:"כבר מספר שנים שאנו בוחנים לעומק סטארט-אפים בתחום הסייבר למערכות הפנימיות של כלי רכב. הניתוח הטכני שביצענו, יחד עם שיחות מעמיקות עם לקוחות C2A, שכנע אותנו שיש להם את הפתרון הטוב ביותר בשוק לצורך שרק יגדל עם הזמן".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x