$
מיתוג מעסיק

מיתוג מעסיק

מנכ״ל Roundforest מספר להייטקיסט איך זה באמת לעבוד בחברה

התחרות על עובדים מוכשרים בענף ההייטק גוברת. במסגרת סדרת הראיונות של ערוץ הייטקיסט עם מנהלים בארגונים, מצאנו כי עבור טאלנטים, הבחירה במקום העבודה הבא מבוססת על הרבה מעבר לתלוש השכר. ראיון 66 מתוך 100 בסדרה; והפעם, אלון גמזו, מנכ״ל חברת Roundforest!

בשיתוף מערכת הייטקיסט 10:5228.03.19

1.אלון, מה מאפיין אתכם כארגון ואילו ערכים חרטתם על דגלכם?

לראונדפורסט שתי מטרות: המטרה הראשונה היא המשימה שלנו, לעזור לצרכנים לקבל החלטות רכישה טובות יותר ובקלות. המטרה השניה היא לבנות ארגון טוב לאנשים שלנו, שמאפשר ועוזר לכל חבר בו להתפתח, לייצר ערך וליהנות מהדרך. שתי המטרות חשובות באותה מידה ואנחנו מאמינים שאי אפשר להשיג מטרה אחת בלי השנייה. האתגר והחיבור לשתי מטרות אלו הוא המאפיין המרכזי של הארגון ושל חברי הצוות.

אנחנו מאמינים שכדי להשיג מטרות מאתגרות אלו, נדרש לבנות תרבות ארגונית שבה כולם מנהיגים. הגדרנו את שבעת ערכי המנהיגות שלנו ואנחנו משתדלים להיזכר בערכים אלו בכל דיון והחלטה משמעותית, כך שבאמת נחיה על פי הערכים והם לא ישארו רק כפוסטר על הקיר. שבעת ערכי המנהיגות מופיעים באתר שלנו וכוללים: חמלה וקשב לפני הכל, שאיפה להשגת דברים גדולים, להיות מוכווני עשייה ופעולה ובמקביל לא להתפשר על סטנדרטים גבוהים של איכות, להיות יצירתיים ולהצליח להשיג יותר עם פחות, לקיחת אחריות אמיתית, ותמיד לשאוף ולחפש איך אפשר להשתפר.

 

2.אלו עובדים "ירגישו בבית" ויצליחו בארגון שלכם?

עובדים יצירתיים, משימתיים, בעלי ראש גדול שאינם חוששים מעצמאות ונטילת מושכות. אנשים שהם מנהיגים מטבעם שיודעים להשמיע את דעתם ופתוחים לקבלת משוב ורצון תמידי לשיפור. אנשים שמחפשים לעשות תפקיד משמעותי, שאוהבים אנשים ולעבוד בצוות ונהנים מאתגרים והתפתחות.

 

3.כיצד אתם עוזרים לעובדים להצליח בארגון ולפתח את הקריירה שלהם?

אחד משבעת ערכי המנהיגות שלנו הוא שיפור תמידי, של הארגון ושל כל חבר בו. אנחנו נותנים לזה חשיבות עליונה. הכל מתחיל במנהל ולכן כל מנהל בראונדפורסט לוקח אחריות על הפיתוח המקצועי של כל חבר צוות שלו ומוודא שהנושא נמצא תמיד במודעות ובשיח. אין פתרון אחד שמתאים לכולם, כל אדם הוא שונה והדרך והרצון שלו להתפתח היא שונה – כארגון אנחנו מוודאים שנושא זה מקבל את החשיבות הראויה ותומכים בכל דרך בה הארגון יכול. לאחרונה ערכנו בחברה קורס מיינדפולנס, שהיה מאוד מעניין ומועיל. הקורס עזר לחברי הצוות ללמוד איך לתרגל קשב ומודעות ועזר לנו להשתפר בערך המנהיגות שלנו של חמלה – ההשפעה החיובית הייתה רבה מאוד ואנחנו שואפים להמשיך לקדם את זה בארגון.

 

4.אילו אירועים / פעילויות החברה מקיימת לטובת העובדים?

יש הרבה פעילויות שונות ומגוונות ואנחנו תמיד מחפשים דרכים יצירתיות להתגבש ולהינות ביחד. אנחנו מקפידים בכל סוף שבוע לערוך happy hour ולרוב משלבים בפנים גם פעילות מגניבה שחברי הצוות מציעים, ותמיד מצליחים להפתיע ולחדש שם עם עוד רעיונות מקוריים. אנחנו מחכים כבר שהקיץ יחזור כדי שנוכל לנצל את הגג הענק במשרד החדש שלנו ולהעביר את ה-happy hour לשם. אנחנו חוגגים כל שנה את היומולדת של ראונדפורסט במסיבה אינטימית, מלאה באוכל, אלכוהול ואנשים טובים. יש לנו מסורת של טיול חברה שנתי של יומיים עם לינה, השנה לקחנו אוטובוס גדול שהכיל את כולנו והיה מצויד בספות, קריוקי ועוד הרבה פינוקים והסתובבנו איתו בצפון הארץ בין אתרים ואטרקציות. אנחנו אוכלים ארוחות צהריים ביחד, ויש הרבה מסעדות שוות לבקר באזור המשרד שלנו. עשינו מנוי למכבי תל-אביב בכדורסל השנה ועשינו סבב בין חברי הצוות. מדי פעם אנחנו עושים יום כיף להתאווררות – פעם אחרונה הלכנו לאסקייפ רום ולייזר טאג שהיה כיף למרות שנחלתי הפסד קשה בכל התחרויות. ויש עוד הרבה מאוד דוגמאות.

צוות Roundforest צוות Roundforest קרדיט: יח"צ

5.מה החזון שלכם בכל הקשור לאנשים שעובדים בחברה?

העובדים בחברה הם המפתח, הסוד להצלחה של ראונדפורסט. אנחנו פועלים כדי שכל אחד מהם יצמח ויתפתח, שכל אחד ירגיש שהוא מתקדם ותורם באופן ישיר למטרות והצלחת החברה.

 

6.כיצד נראה יום עבודה בארגון?

יום העבודה מגוון ודינמי וכל אחד מעצב אותו בצורה שהכי נוחה לו. לרוב הוא כנראה יכלול כמה פגישות לשיח וחשיבה משותפת, עבודה עצמאית, ודיונים ספונטנים שיכולים להתפתח בכל מקום במשרד . כל יום הוא קצבי, לא דומה לאתמול ובעיקר לא משעמם. הרבה מהחשיבה והרעיונות המקוריים מגיעים מהפסקות קלילות בפינות המנוחה והאזורים המשותפים במשרד, שיחות מסדרון, המטבח המפנק, הגג או בארוחות הצהריים המשותפות או ירידה ספונטנית של הצוות לבירה באזור בסוף היום.

 

7.מה מאפיין את העובדים והמנהלים בארגון שלכם? אילו אנשים אתם מחפשים?

שלושת המאפיינים הבולטים אצל חבר צוות בראונדפורסט הם:

מנהיגות, מנהיגות אמיתית מתבטאת בלקיחת אחריות והמחויבות לשיפור מתמיד והתפתחות, כאינדיבידואל וכארגון. מנהיגות שבתפיסותינו באה לידי ביטוי באחריות ומחויבות לשיפור מתמיד.

חיבור למשימה, ראונדפורסט עוזרת לצרכנים לקבל החלטות קניה טובות יותר ובקלות. זהו המגדלור שלנו לכל החלטה ואנחנו מחפשים שחקני נשמה שמתחברים ומחוברים לערכי הארגון.

חברות, דאגה כנה, כבוד והקשבה חשובים לנו, מאוד. הניצחון הוא של כולנו ונעשה הכל לסייע אחד לשני.

 

בואו להכיר אותנו לעומק ולהתעדכן במשרות הפתוחות שלנו באתר הקריירה שלנו בהייטקיסט.

 

הייטקיסט – פלטפורמת מיתוג המעסיק החדשה והיוקרתית לענף ההייטק בישראל.

 

x