מיתוג מעסיק

מיתוג מעסיק

סמנכ״לית משאבי אנוש של חברת CrediFi מספרת להייטקיסט איך זה באמת לעבוד בחברה

התחרות על עובדים מוכשרים בענף ההייטק גוברת. במסגרת סדרת הראיונות של ערוץ הייטקיסט עם מנהלים בארגונים, מצאנו כי עבור טאלנטים, הבחירה במקום העבודה הבא מבוססת על הרבה מעבר לתלוש השכר. ראיון 57 מתוך 100 בסדרה; והפעם, ליאת בר דוד, סמנכ״לית משאבי אנוש של חברת CrediFi!

בשיתוף מערכת הייטקיסט 14:5604.02.19

1. ליאת בר דוד, מה מאפיין אתכם כארגון ואילו ערכים חרטתם על דגלכם?

בדומה לרעיון העומד מאחורי המוצר שלנו, שמגביר את השקיפות למשקיעים בשוק הנדל"ן האמריקאי, אנחנו מאמינים בשקיפות של החברה כלפי העובדים והשותפים לדרך כחלק מהעבודה. עובד שרואה את התמונה המלאה הוא עובד עם ראש גדול ופתוח.

 

2. אלו עובדים ״ירגישו בבית״ ויצליחו בארגון שלכם?

עובדים עם חזון ועם הבנה עסקית של הביזנס, עובדים עם הבנה ותשוקה לעולם הביג דאטה בעולם הפיננסי הבינלאומי. אנשים שצמאים ללמוד ולהרחיב את ידיעותיהם בתחום הפינטק. 

 

3. כיצד אתם עוזרים לעובדים להצליח בארגון ולפתח את הקריירה שלהם?

אנחנו מספקים לכולם הדרכות מקצועיות שמועברות על ידי עובדינו בתחומים השונים הקשורים לעולם הנדל"ן ולעולם הפיננסי. בנוסף, לעובדים יש גישה חופשית לפלטפורמה של קורסים און-ליין שמאפשרת להם ללמוד בזמן העבודה או בזמנם הפנוי, לקחת קורסים מקצועיים בתחום הפיננסי או בתחומי טק של שפות פיתוח ותכנות וקורסים במיומנויות רכות, כמו ניהול זמן, תקשורת אפקטיבית וכדומה. כמו כן, מעודדים עובדים לצאת לכנסים, ללמוד ולהישאר מעודכנים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

 

4. אילו אירועים / פעילויות החברה מקיימת לטובת העובדים?

באופן קבוע, בכל יום חמישי בשעה 16:00 יש לנו Happy Hour עם בירות וחטיפים, על מנת שכולם יתחילו את הסופ"ש בכיף. אחת לחודש-חודשיים, מקיימים Happy Hour גדול יותר עם דוכני מזון, אלכוהול מגוון ומשחקי חברה שמסייעים לגיבוש העובדים. מעבר לכך, מקיימים יום כיף לכלל הארגון, ימי גיבוש למחלקות, אירוע חנוכה למשפחות, פעילות התנדבותית (תרומה לקהילה), וציון אירועים מיוחדים לאורך השנה.

 

ליאת בר דוד, סמנכ״לית משאבי אנוש ליאת בר דוד, סמנכ״לית משאבי אנוש קרדיט: יח"צ

 

5. מה החזון שלכם בכל הקשור לאנשים שעובדים בחברה?

אנחנו מאמינים בהתפתחות וגדילה של העובדים יחד עם החברה, בפיתוח מיומנויות, מימוש פוטנציאל ולמידה תמידית.

 

6. כיצד נראה יום עבודה בארגון?

אין יום זהה לקודמו, אבל הדברים שתמיד חוזרים על עצמם הם קפה, עבודה, ישיבות, עדכוני סטטוס, ארוחת צהריים, משחק בכדורגל שולחן ועוד קפה.

 

7. מה מאפיין את העובדים והמנהלים בארגון שלכם? אילו אנשים אתם מחפשים?

אנשים טובים שרוצים ללמוד ולהתפתח, להעשיר את ידיעותיהם, בעלי ידע ובקיאות בטכנולוגיות ביג דאטה ובעלי רקע פיננסי או השקעות בנדל"ן.  

 

בואו להכיר אותנו לעומק ולהתעדכן במשרות הפתוחות שלנו באתר הקריירה שלנו בהייטקיסט.

 

הייטקיסט פלטפורמת מיתוג המעסיק החדשה והיוקרתית לענף ההייטק בישראל.

 

x