שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
מיתוג מעסיק

מיתוג מעסיק

מנהלת משאבי האנוש ומנהל חטיבת מיקור חוץ ויועצים בחברת Consist, מספרים להייטקיסט איך זה באמת לעבוד בחברה

התחרות על עובדים מוכשרים בענף ההייטק גוברת. במסגרת סדרת הראיונות של ערוץ הייטקיסט עם מנהלים בארגונים, מצאנו כי עבור טאלנטים, הבחירה במקום העבודה הבא מבוססת על הרבה מעבר לתלוש השכר. ראיון 34 מתוך 100 בסדרה; והפעם, מירב גלבוע מנהלת משאבי אנוש וגיא סרוק מנהל חטיבת היועצים, בחברת Consist!

בשיתוף מערכת הייטקיסט 17:1724.12.18

1. מירב וגיא, מה מאפיין את Consist כארגון ואילו ערכים חרוטים על דגלכם?

כחברת טכנולוגיית מידע בינלאומית המספקת סל שירותים מגוון ומקיף בעולם ה-IT, קונסיסט משלבת טכנולוגיה עם ערכים כלל-אנושיים אותם היא מקפידה להנחיל למנהליה ולעובדיה במסגרת הקוד האתי אותו היא גיבשה ועליו נדרש לחתום כל עובד חדש המתקבל לעבודה בחברה: הגינות, מקצוענות, מסירות, אחריות וידידותיות.

קונסיסט מייחסת חשיבות רבה להשקעה בהון האנושי ומיישמת הלכה למעשה את ערכי החברה יום-יום – בדאגה לרווחתם של העובדים, בעידוד למצוינות, בחתירה להצלחה ובהשקעה וטיפוח המקצועי של כל עובד ועובד.

 

2. אילו עובדים ״ירגישו בבית״ ויצליחו בארגון שלכם?

ההשקעה של קונסיסט בעובדיה היא חלק ממערכת יחסי גומלין, וכפועל יוצא מכך, העובדים שמצליחים ומרגישים בבית הם אלו שמגדילים ראש, שבאים לעבודה כדי לתת את כל מה שהם יכולים, ובתמורה מקבלים את מלוא התמיכה, הפרגון וההשקעה שחברה גדולה ויציבה כמו קונסיסט יודעת לתת. העדות הטובה ביותר לבית החם שקונסיסט מספקת היא העובדה שעובדים רבים, בהם מומחים בתחומי IT השונים כגון מפתחים, מומחי תשתיות, מומחי סייבר ועוד, מועסקים בחברה שנים ארוכות, ונהנים מהיציבות ומהיחס האישי והמקצועי הקיימים בחברה. קונסיסט מתגאה במרקם האנושי המגוון שלה ודוגלת במתן הזדמנות שווה בלי קשר למגדר, גיל, מוצא, אמונה וכיו״ב, ומקבלת את כל המועמדים והעובדים באופן שווה ומכבד. ניתן למצוא אצלנו עובדים חדשים בני דור ה- Z וה-Y לצד מגויסים טריים בני 55 ומעלה. אנחנו מחבקים את השונות, מקדמים ותומכים בקידום תעסוקה מתגמלת הן במרכז והן בפריפריה, מודעים לצרכים ולתפיסות העולם המגוונות הקיימות בחברה, כל זאת מתוך הכרה והבנה שהגיוון הוא חלק מסוד הצלחתנו.

 

3. כיצד אתם עוזרים לעובדים להצליח בארגון ולפתח את הקריירה שלהם?

לאורך השנים גיבשנו מגוון תוכניות במטרה לאפשר לעובדינו לשגשג ולהתקדם מקצועית, כמו למשל 'תכנית קריירה אישית' אותה יזמנו לפני שנים רבות, במסגרתה אנו מגבשים, ביחד עם כל עובד, תכנית פרטנית שלוקחת בחשבון לא רק את הפעילות בה עוסק העובד בהווה, אלא בעיקר את מטרותיו המקצועיות שנים רבות קדימה. בהתאם לכך, אנו מגבשים תוכנית קריירה הכוללת הכשרות מקצועיות לצד ייעוץ וקידום לקראת ההגשמה של מטרות אלו. כמו כן, מכיוון שכולנו יודעים שכמעט בכל תפקיד מגיע שלב שבו מגיעים למיצוי, אנו מנתחים, אחת לתקופה, את המצב המקצועי של העובדים, מזהים מתי הושג או יושג מיצוי, ומבצעים פעולות שמטרתן לאפשר לעובד להגיע לתחנה הבאה בקריירה המקצועית שלו. פעולות אלו כוללות הכשרות, הכוונות, ייעוץ מקצועי ואיתור משרות מתאימות ואנו משקיעים משאבים רבים כדי שהשינוי יתבצע תוך שיתוף פעולה מלא בין החברה והעובד, מתוך הבנה שיש לכולנו מטרות משותפות.

 

4. אילו אירועים / פעילויות החברה מקיימת לטובת העובדים?

אירועי החברה בקונסיסט כוללים התכנסויות בחגים, כולל אירוע חברה מרכזי בראש השנה, וכן ימי גיבוש וימי כיף מושקעים לעובדי החטיבות השונות ומועדון הסרט הטוב אחת לתקופה. בהיבט המקצועי, אנו מקיימים קורסים, הרצאות וימי העשרה מגוונים בתחומים הרלוונטים, אותם מובילים מומחי ידע מהחברה ומחוצה לה.

גיא סרוק מנהל חטיבת היועצים, ומירב גלבוע מנהלת משאבי אנוש גיא סרוק מנהל חטיבת היועצים, ומירב גלבוע מנהלת משאבי אנוש צילום: יניב בן יהודה

 

5. מה החזון שלכם בכל הקשור לאנשים שעובדים בחברה?

החזון שלנו הוא להמשיך להוביל את תחום ה IT עם פתרונות, מוצרים ושירותים ברמה הטכנולוגית הגבוהה ביותר, יחד עם שילוב של הערכים האנושיים אותם חרטנו על דגלינו, כפי שתמיד עשינו במשך כל עשרות שנות פעילותינו. שילוב זה הוא שמאפשר לנו כחברה לגייס את העובדים המקצועיים והטובים ביותר, כאלו שגם יודעים לתת מעצמם וגם לעבוד כחלק מצוות מנצח עם אחרים. לשיטתנו זו האסטרטגיה הטובה לשמור על העובדים, להמשיך ליהנות מהידע הרחב שנצבר אצל כל אחד מהם וגם להמשיך להתרחב ולבנות על הידע הקיים.

 

6. כיצד נראה יום עבודה בארגון?

קונסיסט מעסיקה מאות עובדים במשרדים, במרכזי הפיתוח של החברה והן כיועצים ומומחי IT במודל של מיקור חוץ בעשרות גופים – חברות הייטק, חברות פיננסיות ובנקים, עשרות משרדי ממשלה וגופי סמך, רשויות לאומיות ועוד. עובדי החברה – הן אלו המועסקים במרכזי הפיתוח והתמיכה של החברה – בפתח תקווה, בלוד, באשדוד וביקנעם והן אלו המועסקים במודל של מיקור חוץ במגזר הפרטי והציבורי בכל רחבי הארץ – עוסקים בפרויקטים טכנולוגיים ברמה הגבוהה ביותר, כולל בפרויקטים לאומיים מורכבים ומאתגרים.

 

7. מה מאפיין את העובדים והמנהלים בארגון שלכם? אילו אנשים אתם מחפשים?

הדבר שמאפיין את קונסיסט יותר מכל הוא הדגש שאנו שמים על העסקת אנשים שהם ערכיים, יצירתיים, מסורים ובעלי כישורים בינאישיים גבוהים, זאת לצד רמה טכנולוגית מקצועית גבוהה. שילוב ייחודי זה הוא זה שאפשר לחברה להתפתח ולהצליח, ומכיוון שכך, זהו סוג האנשים שאנו נמשיך לחפש ולגייס לשורותינו.

 

 

בואו להכיר אותנו לעומק ולהתעדכן במשרות הפתוחות שלנו באתר הקריירה שלנו בהייטקיסט.

 

הייטקיסט פלטפורמת מיתוג המעסיק החדשה והיוקרתית לענף ההייטק בישראל.

 

x