$
מיתוג מעסיק

מיתוג מעסיק

יזם ומנכ״ל חברת Carbyne, מספר להייטקיסט איך זה באמת לעבוד בחברה

התחרות על עובדים מוכשרים בענף ההייטק גוברת. במסגרת סדרת הראיונות של ערוץ הייטקיסט עם מנהלים בארגונים, מצאנו כי עבור טאלנטים, הבחירה במקום העבודה הבא מבוססת על הרבה מעבר לתלוש השכר. ראיון שמיני מתוך 100 בסדרה; והפעם, אמיר אליחי, יזם ומנכ"ל חברת Carbyne!

בשיתוף מערכת הייטקיסט 12:1621.11.18

1. מה מאפיין אתכם כארגון ואילו ערכים חרטתם על דגלכם?

חדשנות על כל גווניה: במהות המוצר, בטכנולוגיה, בחשיבה היום יומית ועידוד הצוות לחשיבה חדשנית.

תעוזה: לפעול, להעז, לחדש ולא לפחד. לראות איך אפשר לשפר ולגעת בתחומים מאתגרים ולהביא אליהם את הקדמה והטכנולוגיה, על מנת לייעל את התהליכים שלהם.

אחריות: לנו כארגון, ולכל אחד מהעובדים, על תחום הפעילות שלו. הזכות והאפשרות לקחת בעלות על תהליכים, לקבל החלטות חשובות ולפעול מתוך תחושת מחויבות.

 

2. אילו עובדים ״ירגישו בבית״ ויצליחו בארגון שלכם?

עובדים שמאמינים ופועלים למען החזון של הארגון, שמזדהים עם המוצר, החדשנות שהוא מביא איתו ויכולת ההשפעה שלו על חיי היומיום של אזרחי העולם. אנו מברכים עובדים שהם hard workers, שיודעים לנהל את הזמן שלהם ולקחת אחריות על התהליכים שלהם מקצה לקצה, בעלי חשיבה ביקורתית עם רצון ללמוד ולהתייעל ביחד ולחוד.

 

3. כיצד אתם עוזרים לעובדים להצליח בארגון ולפתח את הקריירה שלהם?

לומדים ביחד את הצרכים ואת האופק התעסוקתי של כל עובד, ומציבים יעדים משותפים על מנת לממש את הפוטנציאל של כל אחד ואחת באספקטים שונים של למידה יום יומית. אנחנו מעודדים למידה עצמית וחשיבה יצירתית, כמו גם שיתוף ידע בין יחידים, צוותים ומחלקות. מעבר לכך, מפתחים תכניות הכשרה והעשרה כדוגמת תוכנית פיתוח למנהלים ועוד.

 

אמיר אליחי, יזם ומנכ״ל חברת Carbyne אמיר אליחי, יזם ומנכ״ל חברת Carbyne צילום: ענבל מרמרי

 

4. אילו אירועים / פעילויות החברה מקיימת לטובת העובדים?

המשפחתיות היא ערך בעל חשיבות עליונה בחברה, והוא בא לידי ביטוי בכל הפעולות שלנו. אנחנו עובדים מאוד קשה לשמור עליו גם במציאות של היום שבה החברה הולכת וגדלה בקצב מסחרר. אנחנו מקיימים פעם בשבועיים happy hours, מציינים ימי הולדת ו-work anniversary לכל עובד, חגים ומועדים, טיול חברה פעם בשנה, מעודדים פעילות ספורטיבית, ערבי גיבוש צוותיים וגם סתם בירה מפעם לפעם. אנחנו תמיד פתוחים לרעיונות ונמצאים בדיאלוג עם העובדים והמחלקות השונות.

 

5. מה החזון שלכם בכל הקשור לאנשים שעובדים בחברה?

פיתוח מתמיד, שהעובדים תמיד ירגישו שהם מתקדמים, גדלים ולומדים בתוך הארגון, דלת פתוחה, שקיפות. חשיבות רבה לתחושת השייכות והחיבור של העובדים לארגון ולעשייה.

 

6. כיצד נראה יום עבודה בארגון?

היום מתחיל בכוס קפה וזמן להתעדכנות במאורעות היום שלפני, ממשיך בפגישות סטטוס יומיות של כל הצוותים, לטובת סנכרון ותעדוף המשימות. לאחר מכן, כל עובד פונה להמשיך בעבודתו.

 

7. מה מאפיין את העובדים והמנהלים בארגון שלכם? אילו אנשים אתם מחפשים?

עובדים שמאמינים בחזון ובמהות של המוצר, עם מוטיבציה מאוד גבוהה, שלוקחים אחריות על תהליכים מקצה לקצה, hard workers, עם תשוקה גדולה ורצון לעשות את הטוב ביותר ולהצליח.

 

בואו להכיר אותנו לעומק ולהתעדכן במשרות הפתוחות שלנו באתר הקריירה שלנו בהייטקיסט.

 

הייטקיסט פלטפורמת מיתוג המעסיק החדשה והיוקרתית לענף ההייטק בישראל.

x