$
תקשורת

משרד התקשורת מנסה לגייס חברות אמריקאיות לניסוי הדור החמישי

השר איוב קרא ומנכ"ל משרדו נתי כהן הצטרפו לנסיעת רה"מ. בתוכנית - פגישות עם ענקית הטלקום ורייזון, אלטיס של פטריק דרהי ולוקהיד מרטין

עומר כביר 20:5827.09.18

משרד התקשורת מנסה לשכנע חברות טלקום וטכנולוגיה אמריקאיות לקחת חלק בניסוי סיבים אופיטיים ואינטרנט סלולרי בדור החמישי שמעוניין המשרד לקיים בישראל – כך אומר ל"כלכליסט" גורם בעל ידע בתחום.

 

 

 

שר התקשורת איוב קרא, מנכ"ל משרדו נתי כהן וראש המטה של השר שירלי שיף, נמצאים השבוע בארה"ב כחלק מהמשלחת של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, לעצרת האו"ם. לדברי הגורם, במסגרת הנסיעה מנהלים כהן, קרא ושיף שורה של פגישות מקצועיות עם בכירים בחברות שונות בניסיון לעניין אותן להשתתף בניסויים שונים שמעוניין המשרד להוביל בתחום תשתיות התקשורת, ובראשם סיבים אופטיים ודור חמישי, וכן לבצע השקעות בתחום.

מנכ"ל משרד התקשורת נתי כהן מנכ"ל משרד התקשורת נתי כהן צילום: משרד התקשורת

 

 

היום, נפגשים קרא וכהן עם בכירים מענקית התקשורת אלטיס שבבעלות פטריק דרהי (והחברה האם של הוט) ובנק ההשקעות גולדמן זאקס. מחר צפויים השניים להיפגש עם בכירים מענקית הטלקום ורייזון, לוקהיד-מרטין ועם סגן נשיא ICANN, הארגון שאחראי על ניהול והקצאת שמות המתחם באינטרנט.

 

ממשרד התקשורת נמסר בתגובה: "בשולי עצרת האו"ם מבוצעים על ידי השר קרא, מנכ"ל משרד התקשורת וראש מטה השר פגישות מקצועיות לבחינת הזדמנויות לעידוד השקעות בתחום תשתיות התקשורת על ידי חברות מובילות בתחום הסיבים האופטיים ודור 5".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x