$
הייטק והון סיכון

קבוצת Founders Group של מייסדי NSO מצרפת שותפים חדשים

איתי רנד, יוצא 83North בוסטון קונסולטוינג וויגאל בן חנן, יוצא רפא"ל, יצטרפו לקבוצת ההשקעות כשותפים; דדי צור ימונה לחבר צוות בכיר, וינהל את עסקי פאונדרס גרופ באסיה

מאיר אורבך 12:5312.09.18
קבוצת ההשקעות פאונדרס גרופ (Founders Group) שהוקמה בידי מייסדי NSO עמרי לביא ושלו חוליו, מצרפת את איתי רנד ויגאל בן חנן כשותפים וממנה את דדי צור כחבר צוות בכיר. פאונדרס גרופ מנוהלת על ידי לביא ויצחק זק ומשקיעה במיזמים בתחומי הסייבר ההגנתי וההתקפי, הפינטק ואינטרנט הדברים.

 

 

הקבוצה השקיעה עד כה עשרות מיליוני דולרים בחברות שונות, ובפורטפוליו שלה נמצאים כ-30 מיזמים פעילים.

 

 

יצחק זק, ממנהלי הקבוצה יצחק זק, ממנהלי הקבוצה צילום : יח"צ

 

 

רנד כיהן טרם הצטרפותו לקבוצה בצוות ההשקעות של קרן 83North ולפני כן עבד בבוסטון קונסולטינג, בה ייעץ לתאגידים בינלאומיים. יש לו יותר מעשר שנות שנות ניסיון בתחומי הניהול, הפיננסים והטכנולוגיה. בן חנן כיהן כנשיא ומנכ"ל רפא"ל בארה"ב במשך שש שנים, והוא בעל ניסיון רב בפיתוח מערכות נשק בדגש על סייבר הגנתי. צור מונה לתפקיד מנהל הפיתוח העסקי של פאונדרס גרופ באסיה, שם יביא לידי ביטוי את ניסיונו כיזם סדרתי הפועל בעיקר בשווקי חו"ל, בדגש על ארה"ב והפסיפיק.

 

 

 

"השילוב של המצטרפים החדשים בצוות יאפשר לנו להעמיק את הפעילות ולהמשיך ולהשיא ערך מוסף גבוה לחברות הפורטפוליו, תוך סיוע בכניסה לשיתופי פעולה אסטרטגיים, גיוס בסיס לקוחות גלובלי, בניית מערכי אופרציה מתאימים והמשך צמיחה", מסר יצחק זק, שותף מנהל בפאונדרס גרופ.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x