$
הייטק והון סיכון

חברת Flex תקלוט 200 עובדים במודיעין מכבים רעות

החברה, שמעסיקה כ-4,000 עובדים בישראל, תעביר מפעל מיבנה לעיר ותעסיק בו 1,000 איש. המפעל החדש יקום בפארק ההייטק של מודיעין מכבים רעות, בו פעילים 141 עסקים

מאיר אורבך 15:4924.12.17

לא רק פיטורים בהייטק הישראלי: לאחר שטבע ו-ECI דיווחו על פיטורים של 1,700 ו-100 עובדים בהתאמה, מדווחת ענקית האלקטרוניקה פלקס על גיוס של 200 איש למפעל שהיא בונה במודיעין מכבים רעות. מרכז הייצור החדש יועתק מיבנה לעיר, ויעסיק יותר מ-1,000 איש, מהם 800 מעובדי החברה ביבנה.

 

 

המפעל החדש שייתן מענה לגידול בייצור, להתפתחות הטכנולוגית הנדרשת ולצרכי היצור העתידי של פלקס בארץ. טקס הנחת אבן פינה, התקיים היום (א') במעמד שר הכלכלה אלי כהן, מנכ"ל פלקס ישראל עדי גור וראש העיר חיים ביבס. המבנה יוקם על ידי חברת מגה אור בשטח של כ-30,500 מ"ר בפארק הטכנולוגי של מודיעין מכבים רעות.

 

מימין: השר כהן, מנכ"ל פלקס ישראל עדי גור וזיוה איגר, מנהלת הרשות לשיתוף פעולה תעשייתי מימין: השר כהן, מנכ"ל פלקס ישראל עדי גור וזיוה איגר, מנהלת הרשות לשיתוף פעולה תעשייתי צילום: משרד הכלכלה והתעשייה

 

 

פלקס נוסדה בשנת 1969 ומועסקים בה כיום יותר מ-200 אלף עובדים בכ-30 מדינות. בישראל פועלת החברה כ-20 שנה והיא מעסיקה בארץ כ-4,000 עובדים, במספר מקומות כמו מגדל העמק, חיפה, יבנה ואופקים. החברה עוסקת בתכנון ובניית מוצרים חכמים ומעניקה שירותים חדשניים בתחומי תוכן, הנדסה וייצור, כמו גם תובנות בזמן אמת לשרשרות אספקה ולוגיסטיקה לחברות מכל הגדלים ובמגוון ענפים, תעשיות ושווקים.

 

בהתייחסו למרכז הייצור החדש של פלקס במודיעין אמר השר כהן: "הגדלת פעילותה של ענקית האלקטרוניקה פלקס בישראל לצד פתיחת מפעל ייצור חדש בעיר מודיעין והעסקת מאות עובדים, הן הודות לעובדה שמדינת ישראל מובילה בחדשנות הטכנולוגית ובהון האנושי שלה. כ-350 חברות בינלאומיות כבר פועלות בישראל ואנו נפעל להמשיך לסייע לחברות נוספות בכדי שיוכלו להשקיע, להתרחב ולבסס את פעילותן בארץ".

 

 

 

הפארק הטכנולוגי של מודיעין מכבים רעות נמצא על שטח של 4,700 דונם, מהם כ-2,500 דונם של שטחים ירוקים. בפארק פועלים 141 עסקים שונים בתחומי ההייטק, ביניהם מרכזים לוגיסטיים, מפעלים ומעבדות.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x