• תפריט
הייטק והון סיכון

ThetaRay חתמה עם בנק סינגפורי על עסקה של מיליוני דולרים

במסגרתה, תוטמע במערכות בנק OCBC טכנולוגיה ישראלית לאיתור ניסיונות הלבנת הון. לדברי בכיר בבנק, המערכת של ThetaRay תאפשר לצמצם התראות שווא ולסייע לאנליסטים בזיהוי פשעים פיננסיים

מאיר אורבך 17:1514.11.17
בנק OCBC מסינגפור בחר בפתרון של ThetaRay הישראלית לזיהוי הלבנת הון, כדי להתמודד עם פשיעה פיננסית. החברה סירבה למסור את שווי העסקה אך על פי הערכת "כלכליסט" מדובר במיליוני דולרים.

 

 

ThetaRay מספקת מערכות לניתוח ביג דאטה ופתרונות מתקדמים עבור אבטחת מידע ויעילות תפעולית, להגנה מפני איומים לא מוכרים בשווקים של תשתיות קריטיות ושירותים פיננסיים.

 

טכנולוגיה לאבטחה פיננסית
טכנולוגיה לאבטחה פיננסית צילום: שאטרסטוק

 

 

"בעולם בו פשעים פיננסים הופכים למורכבים ומתוחכמים יותר, פתרונות הגנה מבוססי אינטליגנציה מלאכותית ולמידת מכונה הופכים למשמעותיים במלחמה בהלבנת הון." אמר אלכס נג, ראש קבוצת מעקב הטרנזקציות ב-OCBC. "הפתרון לזיהוי הלבנת הון של ThetaRay ניחן במספר תכונות ייחודיות, שמאפשרות לנו לבחון עסקאות חשודות בצורה יעילה וממוקדת יותר. על ידי גילוי בזמן אמת והורדת התראות השווא בצורה משמעותית, מאפשר הפתרון של ThetaRay לאנליסטים שלנו להתמקד באירועי האמת".

 

 

 

"אנו גאים שבנק OCBC בחר בפתרון שלנו כפתרון המתאים ביותר נגד הלבנות הון" אמר מארק גזית, מנכ"ל ThetaRay. המחויבות של OCBC לאמץ טכנולוגיות וכלים חדשים לייעול ושיפור מערך העסקאות והתפעול הבשילו לכדי השותפות שלנו. הבנק השקיע ביזמות פיננסית ואנו שמחים לתמוך בהשקעה זו על ידי הטכנולוגיה שלנו ולתרום להצלחת הבנק במלחמתו בפשעים פיננסים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x