• תפריט
הייטק והון סיכון

אייפקס ישראל רכשה 80% מ-Go Global Travel

החברה פיתחה מנוע חיפוש וטכנולוגיה להזמנת חדרי מלון ושירותי תיירות עבור סוכני נסיעות שמשרת יותר מ-4,000 לקוחות ב-32 מדינות. סכום הרכישה מוערך בעשרות מיליוני דולרים

גולן חזני 18:0609.08.17
רכישה נוספת לקרן איפקס ישראל: הקרן, שמנוהלת ע"י זהבית כהן, רוכשת 80% מגו גלובל טרבל (Go Global Travel) מידי המייסדים נינו תגר ונטלי דנוב דקאלו.

 

 

איפקס לא מסרה את היקף הרכישה, אך הוא מוערך בעשרות מיליוני דולרים. Go Global Travel מפעילה מנוע חיפוש וטכנולוגיה להזמנת חדרי מלון ושירותי תיירות לסוכני נסיעות ומפעילים בתחום. לחברה משרדים ברחבי העולם, פעילות משמעותית ביותר מ-32 מדינות ויותר מ-4,000 לקוחות.

 

 

זהבית כהן, מנכ"לית אייפקס ישראל זהבית כהן, מנכ"לית אייפקס ישראל צילום: אוראל כהן

 

 

נינו תגר, נשיא ובעלי החברה, מסר ל"כלכליסט": "גו גלובל טרבל רואה בצירופה של קרן AMI כשותפה צעד משמעותי להמשך צמיחתה והתפתחותה. אני צופה כניסה לשווקים חדשים ומינוף השווקים הקיימים. היותה של אייפקס פרטנרס גוף בינלאומי גדול ומבוסס תתרום לפיתוחה ושיגשוגה של גו גלובל כבר בעתיד הקרוב".

 

זהבית כהן, מנכ"לית אייפקס ישראל, מסרה: "פעילות החיפוש והשירותים של גו גלובל היא מהמובילות בעולם בתחום התיירות הצומח. אנו שמחים על ההזדמנות לעבוד עם נינו תגר ונטלי דנוב דקאלו שהקימו והובילו את החברה להישגים מרשימים. החברה תמשיך להשקיע במו"פ כדי לשמר ולהרחיב את יתרונותיה הטכנולוגיים ותמשיך להיות מובילה בינלאומית בתחום. אנו נתמקד בצמיחה בשווקים הקיימים וכן בהרחבת הפעילות לשווקים נוספים. אין לי ספק כי נוכחותה של אייפקס במדינות רבות בעולם תסייע בהשגת יעדים אלו".

 

 

את קרן AMI ליוו בעסקה עורכי הדין רן חי וארז אבו ממשרד הרצוג פוקס נאמן. את המוכרים ייצג עו"ד גלעד וינקלר ממשרד פישר בכר חן. גדי גרינשטיין מ-YIG Capital היה בנקאי ההשקעות מטעם החברה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x