$
הייטק והון סיכון

Nyotron גייסה 21 מיליון דולר

החברה פיתחה כלי אבטחת מידע להגנת נקודות קצה מפני מתקפות לא ידועות, ביניהן מתקפות כופר ותוקפים מתקדמים. במקביל לסבב הגיוס, הודיעה ניוטרון שתמנה למנכ"ל את פיט סטיוארט, יוצא מקאפי

הגר רבט 13:3325.07.17

חברת אבטחת המידע הישראלית ניוטרון (Nyotron) השלימה סבב גיוס שלישי בהיקף של 21 מיליון דולר, בהובלת חברת ההשקעות האמריקאית DGB (חברת אחזקות טכנולוגית). דאגלס ברג'רון, מבעלי DGB, יהפוך ליו"ר מועצת המנהלים. בסבב השתתפו גם המשקיעים הקיימים - מאיר שמיר, ד"ר שמואל חרל"פ וגיל אגמון.

 

 

בהמשך לגיוס, הודיעה החברה על מינויו של פיטר סטיוארט למנכ"ל. סטיוארט, שהשתתף בעצמו בסבב הגיוס, כהן בתפקידים בכירים במקאפי והיה עד לאחרונה המנהל הראשי של TraceSecurity. ניר גייסט, מייסד ניוטרון, ישמש כמנהל טכנולוגיה ראשי ויוביל את מהלכי החברה העתידיים.

 

פיטר סטיוארט, מנכ"ל ניוטרון החדש פיטר סטיוארט, מנכ"ל ניוטרון החדש

 

 

ניוטרון מספקת פתרונות הגנת סייבר חדשניים עבור נקודות קצה באמצעות טכנולוגיה ייחודית. הגישה שהיא מציגה פועלת לעצירת כל סוגי ההתקפות הלא ידועות, כולל התקפות כופר, איומים מתקדמים והתקפות זדוניות אחרות. פתרונות החברה מותקנים בארגונים טכנולוגיים מהמתוחכמים בעולם, בהם סוכנות אכיפת חוק אמריקאית גדולה, אל על, אירונאוטיקס, בנקים בארץ ובחו"ל, ובתעשייה הביטחונית הישראלית.

 

לדברי פיט סטיוארט, המנכ"ל הנכנס של ניוטרון: "נדרשת גישה שונה לחלוטין כדי להגן על ארגונים מפני התקפות 'לא ידועות'. הגיוס יאפשר לנו לקדם את צמיחת החברה באמצעות הטכנולוגיה הרשומה שלנו. המינוי הינו הבעת אמון אישית ומערכתית בדרך להצעדת ניוטרון כסטנדרט החדש לאבטחת תחנות הקצה". לדברי ניר גייסט, מייסד וה- CTO החדש של החברה, "אנחנו נמצאים בפתחו של מהלך צמיחה משמעותי של החברה וכולנו מאחלים הצלחה למנכ"ל החדש".

 

 

 

החברה שהוקמה ב-2006 גייסה עד היום, כולל הסבב הנוכחי, כ-40 מיליון דולר. היא מעסיקה 60 עובדים במטה החברה בסנטה קלרה, קליפורניה ובמרכז המחקר והפיתוח בהרצליה ונמצאת לקראת גיוס של עשרות עובדים נוספים.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x