$
הייטק והון סיכון

חברת מטומי מפטרת עשרות עובדים

החברה צפויה לפטר כ-15% מכוח העבודה שלה, במסגרת ניסיונות ארגון מחדש ונטישת מספר תחומי פעילות. עדיין לא ידוע אילו עובדים יפוטרו ומאילו צוותים ותחומים, אך המהלך יצא לפועל עד סוף הרבעון השלישי

מאיר אורבך 11:2608.05.17

מטומי תפטר 60 עובדים מתוך 400 עובדיה. המהלך יתבצע כחלק מארגון מחדש שמבצעת החברה, במסגרתו תנטוש מספר רב של פעילויות שאינן בליבת המיקוד שלה ולא תורמות לאסטרטגיה ארוכת הטווח שטוותה.

מטומי תתמקד בפרסום מובייל, וידאו פרגמטי והיוון דומיינים - התחומים בהם פוטנציאל הצמיחה נראה כגדול ביותר.   

 

אילן שילוח, מבעלי המניות אילן שילוח, מבעלי המניות צילום: עידו איז'ק

 

מטומי מתכננת להשלים את היציאה מרוב הפעילויות שאינן פעילויות ליבה לפני תום הרבעון השלישי. החברה גם מצפה להוצאות עודפות ועלויות לטווח קצר הקשורות בארגון מחדש, למרות שאינן צפויות להיות מהותיות. לאחר השינוי הארגוני, צפויה מטומי להיות רזה וגמישה יותר, מה שיוכל לשפר הוצאות תפעול. המטרה של מטומי היא שיפור רווחיות, מימוש פוטנציאל צמיחה מתמשכת ושיפור יציבות ההכנסות. עדיין לא ידוע אילו עובדים יפוטרו ומאילו צוותים ותחומים.

 

שגיא נירי, מנכ"ל מטומי, מסר ל"כלכליסט": "מטומי חייבת להשאר זריזה ולהתפתח במהירות כתגובה לשינויים בתעשייה. עם מיקוד חד, אנו מבססים את החוזקות שלנו, ומייצרים את מרבית ההכנסות שלנו באמצעות הפלטפורמות הטכנולוגיות שבבעלותנו. זה שלב הכרחי ואסטרטגי, אך לא קל, לעבר הבטחת מיצוב המובילות של מטומי בשוק. אנו צפים שתהיה לכך השפעה משמעותית חיובית ומיידית על הרווחיות שלנו".

הראל בית און, מייסד ויולה שמחזיקה במטומי הראל בית און, מייסד ויולה שמחזיקה במטומי צילום: מיכה קירשנר

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x