$
הייטק והון סיכון

חברת הסייבר פורטסקייל גייסה 7 מיליון דולר

סיבוב זה מביא את סך הגיוסים של החברה ל-23 מיליון דולר, והוא נעשה במקביל להשקת פלטפורמה חדשה לאנליטיקות המאפשרת ניתוח אוטומטי ותוגבה מהירה להתקפות

מאיר אורבך 16:1028.02.17

חברת הסייבר הישראלית פורטסקייל גייסה 7 מיליון דולר, בהובלת Valor Capital Group.Evolution Equity, ו-Evolution Equity Partners קרן הון סיכון אמריקאית-אירופאית, מתמחה בתחום הסייבר ולה פורטפוליו עשיר של חברות בתחום – כגון AVG (שנמכרה ל-Avast ב-1.3 ביליון דולר), Carbon Black ו-Open DNS (נמכרה לסיסקו ב-635 מיליון דולר).

 

Valor Capital Group הינה קרן הון סיכון אמריקאית-ברזילאית המתמחה בהאצת פעילותם הגלובלית של סטארט-אפים, בעיקר באמריקה הלטינית. זו השקעה ראשונה של קרנות אלו בחברה ישראלית. לסיבוב הצטרפו המשקיעים הקודמים של החברה, בינהם Intel Capital, Blumberg Capital, Swarth, CME ventures ו-UST Global.

 

עידן טנדלר פורטסקייל עידן טנדלר פורטסקייל צילום: עמית שעל

 

ההון החדש יאפשר לחברה להרחיב את הפעילות העולמית, כמו גם להמשיך את הגידול המהיר בפעילות המחקר והפיתוח (R&D) בישראל והרחבת צוות הפיתוח בישראל. החברה מעסיקה כיום 30 עובדים בישראל ו-10 בארה"ב.

 

סיבוב זה מביא את סך הגיוסים של החברה ל-23 מיליון דולר, והוא נעשה במקביל להשקת פלטפורמה חדשה לאנליטיקות – Presidio, מנוע ה-UEBA הראשון בתעשיה, המאפשר לכל מוצרי אבטחת המידע להוסיף באופן אוטומטי יכולות לזיהוי ולחיזוי עובדים הגונבים מידע רגיש מארגונים או התקפות שחדרו את שלל ההגנות בארגון ועד שימוש פסול בזהויות של עובדים, דבר הנעשה במרבית התקיפות המתקדמות בשנים האחרונות. המערכת של פורטסקייל מאפשרת ניתוח אוטומטי של התנהגות העובדים בארגון באמצעות אלגוריתמיקה מתקדמת וכלי ביג דאטה ומאפשרת תגובה מהירה אליה.

 

"2017 מסתמנת כשנה נוספת של תנופה בחברה, בה נמשיך בהתרחבות הפעילות לגיאוגרפיות חדשות ובה התעשייה תחשף למערכת המאפשרת לכל מוצרי אבטחת המידע גישה אינטימית למנוע אנליטיקות ול-Machine Learning המזהים תקיפות סייבר בתוך הארגונים", אומר בתגובה עידן טנדלר, מנכ"ל ומייסד משותף של פוטסקייל. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x