שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

אקטליס תספק ל-Beetel ההודית ציוד תקשורת במיליוני דולרים

הפתרונות של החברה הישראלית משמשים לשדרוג תשתיות כבלי נחושת קיימים. אקטליס צפוייה לרשום הכנסות בהיקף כמה מיליוני דולרים בשנה מההסכם

מאיר אורבך 16:4109.01.17

חברת התקשורת אקטליס נטוורקס נבחרה על ידי ספקית התקשורת ההודית Beetel כספקית ציוד אית'רנט מתקדם לספקי השרות הגדולים בהודו. הציוד של אקטליס משמש להעברת תקשורת מהירה על גבי סיבי נחושת לאלפי עסקים, ולמתן שירות סלולרי מתקדם לאלפי אתרים. אקטליס צפוייה לרשום הכנסות בהיקף כמה מיליוני דולרים בשנה מהסכם זה.

 

אקטליס היא אחת מחברות התקשורת הוותיקות בישראל, החברה נוסדה ב-1998 על ידי טוביה בר לב המשמש כמנכ"ל כיום ומעסיקה 70 עובדים. הפתרונות של אקטליס משמשים לשדרוג תשתיות כבלי נחושת קיימים של ספקי השירות, באופן שהופך אותם להמשך ישיר של התשתיות על גבי סיבים אופטיים. כך נוצרות רשתות הברידיות המשלבות סיבי נחושת וסיבים אופטיים ומעבירות תקשורת איכותית לטווחים ארוכים באופן מיידי.

 

טוביה בר לב. מייסד ומנכ"ל אקטליס טוביה בר לב. מייסד ומנכ"ל אקטליס צילום: יח"צ

 

מהחברה נמסר שהמתגים של אקטליס נטוורקס נמצאים בשימוש בקרב מאות ספקי שירות בלמעלה מ-30 מדינות, ומעבירים תקשורת של עד מאות מגהביטים לשנייה, בטווחים של עד מאה קילומטרים.

 

דבאל פאטל, מנכ"ל Beetel, אומר: "השימוש במערכות של אקטליס מאפשר לנו לפרוש תשתיות מהר יותר, ותוך יעילות פיננסית גבוהה יותר. הציוד של אקטליס מאפשר העברת תקשורת בקצבים גבוהים יותר מכל האלטרנטיבות האחרות בשוק, באמינות גבוהה ותוך חסכון משמעותי בהשקעה. היכולת של הציוד של אקטליס לתפקד מיטבית בתנאי סביבה קשים, ובחללים מצומצמים להתקנת הציוד, הינו מרכיב מכריע בבחירה שלנו בפתרונותיה."

 

טוביה בר-לב, ממייסדי אקטליס ומנכ"ל החברה, אומר: "המערכות של אקטליס נותנות לספקי השירות אפשרות לספק תקשורת רחבת סרט באמינות גבוהה מאד ובאופן מיידי על גבי תשתיות נחושת היום מחד גיסא, ומאידך גיסא מאפשרות מעבר עתידי לרשתות אופטיות לחלוטין ללא עלות נוספת, זאת משום שאותן מערכות תומכות במידה שווה בנחושת ובסיבים אופטיים. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x