שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

בלעדי לכלכליסט

IHLS מגייס קרן להשקעות בהומלנד סקיוריטי

המאיץ שיושב ברעננה כולל כיום 8 חברות מתחום הגנת המולדת, צבא וביטחון. בין שותפותיו ענקית הביטחון האמריקאית רייתאון, התעשיה האווירית והחממה הטכנולוגית של חברת אלביט בבאר שבע

מאיר אורבך 13:5219.07.16

האקסלרטור IHLS מגייס קרן הון סיכון חדשה להשקעה בחברות הומלנד סקיוריטי, כך נודע ל"כלכליסט". האקסלרטור שיושב ברעננה במתחם של לייטהאוס כולל כיום שמונה חברות מתחומי ההומלנד סקיוריטי – הגנת המולדת, צבא וביטחון ונמשך 4 חודשים.

 

גיוס הקרן לא הושלם אבל ל"כלכליסט" נודע שהקרן נמצאת בשלבים מתקדמים לפני סגירתה. תחום הגנת המולדת אמנם זכה למעין תור זהב לאחר הפיגועים של ה-11 בספטמבר בארצות הברית, אך לא זוכה להשקעות רבות או תשומת לב רבה מהקרנות הישראליות. חברות רבות אשר ניסו להצליח בתחום נאלצו לעבור לתחומים מקבילים כאשר המכירה לארגונים צבאיים וממשלתיים נתקלה בקשיים. כיום, יש על פי ההערכה יותר בשלות בקרב ארגונים ממשלתיים וצבאיים להיפתח לחדשנות גם של חברות צעירות, פתיחות שתאפשר לשוק ההשקעות בתחום להתפתח.

דאעש. יותר בשלות בקרב מדינות וארגונים דאעש. יותר בשלות בקרב מדינות וארגונים צילום: Christians in Pakistan

 

בין השותפים של המאיץ של IHLS ניתן לציין את הענקית הביטחון האמריקאית רייתאון, התעשיה האווירית, החממה הטכנולוגית של חברת אלביט בבאר שבע- אינקיוביט, חברת ורינט ואחרים. החברות השותפות בחממה מעניקות תמיכה, הנחייה וייעוץ לחברות הפועלות במאיץ באמצעות מומחים אשר מגיעים למאיץ.

 

הקרן החדשה מתכוונת להשקיע בחברות צעירות בתחום ההוםלנד סקיוריטי עם העדפה לחברות בוגרות החממה. עלפי מאגר המידע IVC האקסלרטור הוקם על אבי יריב וגיא קרן. מנהל המאיץ הוא טל כתרן. לא התקבלה תגובה מ-IHLS .

בטל שלח
    לכל התגובות
    x