$
הוועידה המוטסת
הוועידה המוטסת גג עמוד

הוועידה המוטסת

מישל מרסייה: "אנו מוכרים טכנולוגיה ב-42 מדינות, והכל החל ממספרה קטנה בת"א"

מעצב השיער ומייסד חברת קולורייד להדפסת צבעי שיער אמר בוועידה המוטסת של כלכליסט" כי "בשבועות הקרובים נשיק מוצר עיצוב שיער מהפכני - אישה תוכל לעצב שיער בביתה בעזרת מחליק חכם תוך 5 דקות, לעומת חצי שעה במספרה היום"

דור צח, סן פרנסיסקו 22:1006.04.16

מישל מרסייה, מעצב שיער, מייסד חברת קולורייד להדפסת צבעי שיער שנמכרה ללוריאל ב-200 מיליון דולר ויצרה מרכז פיתוח בישראל אמר בוועידה, "בשבועות הקרובים נשיק בישראל מוצר עיצוב שיער מהפכני: אישה תוכל לעצב שיער בביתה בעזרת מחליק חכם תוך 5 דקות, לעומת חצי שעה במספרה היום".

 

"בטח אתם תוהים מה ספר עושה על טיסה של הייטקיסטים", אמר מרסייה בפתח דבריו. "ב-15 השנים האחרונות התרכזתי בלהכניס טכנולוגיה לעולם השיער. זה התחיל מסטארט-אפ קטן שהקמתי ב-2001. לאורך השנים פיתחנו מערכת שמסוגלת לתת מענה לבעיה שנתקלתי בה בעבודתי – אי קבלת צבע נכון בזמן צביעה. כמו שקיים אולטראסאונד חשבתי לנכון, דווקא בהשראת תוכנית שראיתי בטלוויזיה, שאם אני מסוגל לראות דרך עור הקרנה על שערה - סביר להניח שאוכל לתרגם את המידע לתוכנה. רציתי להכניס הייטק ללואוטק.

 

 


 

"בעולם שלי כמעט אף אחד לא נמצא באזורים הטכנולוגיים", סיכם מרסייה, "יש המון צרכים ואין מענה. אני מקווה שאנשים יצטרפו אלי. אנחנו היום מוכרים טכנולוגיה ב-42 מדינות, והכל החל ממספרה קטנה בתל אביב".

מישל מרסייה מישל מרסייה צילום: עמית שעל

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x