$
חדשות טכנולוגיה

הוועידה המוטסת

יו"ר סיסקו יארח את באי הוועידה המוטסת של "כלכליסט"

ג'ון צ'יימברס ינאם בערב מיוחד למשתתפי הוועידה המוטסת הראשונה בעולם של כלכליסט, בנק הפועלים וחברת התעופה יונייטד

מאיר אורבך 08:1722.02.16

ג'ון צ'יימברס, יו"ר ענקית הטכנולוגיה סיסקו, ינאם בערב מיוחד בעבור באי הוועידה המוטסת של "כלכליסט", בנק הפועלים וחברת יונייטד, שיהיו אורחיו במטה סיסקו בסן חוזה.

הוועידה המוטסת של "כלכליסט" תתקיים ב־5 באפריל על טיסת יונייטד הישירה לסן פרנסיסקו. לאחר הוועידה, שישתתפו בה עשרות מבכירי ההייטק של ישראל, יקיימו המשתתפים סדרה של פגישות ואירועים בעמק הסיליקון, בהשתתפות הקונסול של ישראל בסן פרנסיסקו, וסיורים בחברות טכנולוגיה מובילות בעמק הסיליקון.

 

צ'יימברס, יליד 1949 בקליבלנד, הצטרף לסיסקו ב־1983, לאחר קריירה שכללה תפקידים ניהוליים ביבמ ובחברת מעבדות וואנג. בינואר 1995 מונה לתפקיד מנכ"ל החברה וכיהן בו כ־20 שנה, עד יולי בשנה שעברה. בזמן כהונתו עלו הכנסות החברה מ־1.2 מיליארד דולר ל־48 מיליארד דולר בשנה. את מקומו תפס צ'אק רובינס, שעד אז היה סגן נשיא בכיר בחברה. "זה תזמון מושלם לצ'אק רובינס להפוך למנכ"ל הבא של סיסקו", הגיב צ'יימברס לפרישה ולמינוי של רובינס.

ג'ון צ'יימברס ג'ון צ'יימברס צילום: MCT

 

בדברים שנשא לפני עובדי החברה בכנס "סיסקו לייב" שנערך ביוני בסן דייגו אמר צ'יימברס. "אני חושש כי 40% מהחברות שעובדיהן נוכחים פה באולם יחדלו מלהתקיים במהלך העשור הקרוב. 70% מהעסקים ינסו לבצע מהלכים בניסיון להתאים עצמם לעולם הדיגיטלי, אבל רק 30% מאלו שינסו יצליחו בכך. התחזית הזאת צריכה לגרום לכולכם להתחיל להזיע". לדבריו, סטארט־אפים כמו אובר ו־Airbnb ימשיכו לשנות את האופן שבו פועלות כל התעשיות, כמו שקורה בענף הבנקאות היום.

 

אורן שגיא, מנכ"ל סיסקו ישראל אורן שגיא, מנכ"ל סיסקו ישראל

 

צ'יימברס היה אחד האחראים העיקריים להקמת מרכז הפיתוח של סיסקו בישראל ולרכישות הרבות שביצעה החברה בארץ במשך השנים. לדבריו ישראל תשרוד בתחום רק אם תבין שעליה לשנות עצמה. "אם אנחנו לא היינו משתנים בזמן, היינו נעלמים כמו כל המתחרים שלנו", אומר צ'יימברס. "לפני 20 שנה היו לנו הרבה מתחרים וכולם נעלמו, וגם את אלו שנותרו אני מתכוון לעבור. אם החברה שלנו לא תשתנה בשנתיים הקרובות, גם אנחנו לא נשרוד", אמר.

 

צ'יימברס אף הגיב בביקור על יחסיו הקרובים עם נשיא המדינה לשעבר שמעון פרס ואמר כי "הוא אחד האנשים הנערצים עליי בעולם ואחד הנכסים הגדולים שיש לישראל כיום. יש לו יכולת לחלום וליישם את החלום, אנחנו עושים דברים רבים יחד ויש לנו יחסים נפלאים", אמר.

 

במסגרת האירועים בארה"ב, יסיירו באי הוועידה במטה סיסקו העולמית בסן חוזה, ויוכלו להתרשם מהחזון הטכנולוגי והפתרונות המתקדמים של החברה לעולם העסקי הדיגיטלי, כאשר הסטארט-אפים הישראלים יזכו להציג בפני מנהלי ההשקעות העולמיים של סיסקו. מנכ”ל סיסקו ישראל, אורן שגיא יוביל את הביקור עם ענבר לסר רב, סגנית נשיא שיווק פתרונות ומוצרים בסיסקו-ארה”ב. בסיום הביקור יתקיים ערב גאלה מיוחד במעמד בכירי סיסקו ויו”ר סיסקו העולמית, ג’ון ציימברס. מנכ"ל סיסקו ישראל, אורן שגיא אמר כי, "מעורבותה של סיסקו באירועי הוועידה והמפגש המרתק המתוכנן עם יו"ר סיסקו, ג'ון ציימברס, ידיד ותיק של ישראל, מלמדים על מחויבותה העמוקה של סיסקו העולמית לקשר עם החדשנות הישראלית. עד היום סיסקו השקיעה בחברות שנוסדו בישראל כ-6.5 מיליארד דולר באמצעות השקעה או רכישה. רכישות אלה מוכיחות את מחויבותה של סיסקו לישראל והכרה ביכולות, בידע ובאיכות ההון האנושי".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x