$
חדשות טכנולוגיה

אלון מאסק משתולל ומתנצל: "אני לא שונא את אפל"

מייסד טסלה נאלץ לחזור בו בטוויטר לאחר שבראיון לעיתון גרמני טען כי אפל מעסיקה במיזם המכוניות החשמליות שלה עובדים שבטסלה פיטרו: "אנחנו קוראים לאפל בצחוק 'בית הקברות של טסלה'", אמר

שירות כלכליסט 13:5910.10.15
אלון מאסק לא שונא את אפל. מנכ"ל טסלה נאלץ לפנות לטוויטר כדי להבהיר שאין לו רגשות שנאה נגד יצרנית האייפון, זאת לאחר שבראיון לעיתון גרמני אמר כי אפל מעסיקה במיזם המכוניות החשמליות שלה עובדים שבטסלה פיטרו. "אנחנו קוראים לאפל בצחוק 'בית הקברות של טסלה'", אמר מאסק לעיתון הנדלסבלאט. "מי שלא מצליח בטסלה עובר לעבוד באפל".

 

רכב טסלה - מודל S. מאסק טען בראיון כי "מי שלא מצליח בטסלה עובר לעבוד באפל" רכב טסלה - מודל S. מאסק טען בראיון כי "מי שלא מצליח בטסלה עובר לעבוד באפל" צילום: בלומברג

 

בהמשך, בתשובה לשאלה באיזו מידה של רצינות הוא מתייחס לשאיפות של אפל, הכניס מאסק גם את השעון החכם של אפל לקלחת: "ראיתם פעם את השעון של אפל?" ענה בגיחוך. אתמול שינה מאסק את הגישה וכתב בטוויטר: "יו, אני לא שונא את אפל. זו חברה נהדרת עם הרבה אנשים מוכשרים. אני אוהב את המוצרים שלהם ושמח שהם מייצרים מכונית חשמלית". בהמשך כתב עוד: "בנוגע לשעון. המעצב ג'וני והצוות שלו יצרו עיצוב מקסים, אך התפעול עדיין לא מושלם. עד הגרסה השלישית כבר יהיה בסדר".

 

טסלה החלה לאחרונה במשלוחים של הדגם השני של המכונית החשמלית שלה, מודל X. בשבוע שעבר טען מאסק כי הביקוש למכוניות של טסלה זינק לאחר ההשקה. אולם חוסר ההתלהבות שהפגינו המשקיעים גרם לברקליס להוריד את יעד המחיר של המניה. בעקבות ההורדה, נפלה אתמול (שישי) המניה של טסלה ב-2.7% לרמה של 220.69 דולר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x