$
אפליקציות

אפליקציות הכושר החינמיות הכי טובות במובייל

יישום שייגרום לרוץ בגלל שזומבים רודפים אחריכם, אפליקציה שמשתפת את החברים שלכם באימונים, אחת שמנסה להפוך אתכם מבטטות כורסא לרצי מרתון ועוד; כך תיכנסו כושר בעזרת הסמארטפון

רפאל קאהאן 22:5006.09.15

אפליקציות כושר הן טרנד ותיק בעולם המובייל. אפל אף הציגה את התחום כאחד מהיתרונות של האייפון והאייפוד הראשונים עם אפליקציית נייק. כיום, התחום התפתח והפך למאוד ספציפי - עם אפליקציות שמנסות להתאים את עצמן לאופיו של כל משתמש. 

 

1. Fitocracy: כושר לגיימרים מושבעים

 

קהל היעד של האפליקציה הזו הוא משתמשים שלא יכולים בלי משחק וידאו. Fitocracy נבנתה סביב הרעיון של התקדמות בשלבים. אתם נדרשים ליעד מסויים וכשאתם מגיעים אליו - עברתם שלב (אנחנו תוהים מתי נראה את הבוס של סוף השלב וכמה חיים יישארו לנו עד אז). זמינה בחינם לאייפון ואנדרואיד.

 

Fitocracy Fitocracy

 

2. C25K: היעד - ריצת 5,000 מטר

 

האפליקציה הזו מיועדת ספציפית לאלה שרוצים להשתתף באחת מתחרויות הריצה שהפכו לטרנד נפוץ בשנים האחרונות. היא מתיימרת להפוך אתכם מבטטת כורסה לרץ למרחקים ארוכים. בהמשך תוכלו להתמיד ולהוריד את גרסת ה-10,000 מטר, חצי המרתון והמרתון השלם. זמינה בחינם לאייפון ואנדרואיד.

 

C25K C25K

 

3. 7 Minute Workout: לחזור לכושר בשבע דקות ביום

 

החיים המודרניים והלחוצים לא משאירים לנו הרבה זמן להתעמל. בהתאם לכך הגו המפתחים תוכנית כושר שדורשת מכם מאמץ של כ-7 דקות ביום על מנת להיכנס לכושר. הקוץ בה היא שמדובר ב-7 דקות אינטנסיביות ביותר שלא יתאימו לכל אחד. זמינה בחינם לאייפון ואנדרואיד.

 

7 Minute Workout 7 Minute Workout

 

4. Zombies, Run!: זהירות! זומבים מאחוריך!

 

עבור אלה שספורט נטו משעמם אותם, Zombies, Run! היא התשובה האולטימטיבית. האפליקציה תבנה עבורכם תסריט אימה בו אתם נדרשים להגיע לנקודות ציון בעזרת ה-GPS המובנה. רק תיזהרו מהזומבים בטיילת ומהערפדים באלנבי. זמינה בחינם לאייפון ואנדרואיד.

 

Zombies, Run! Zombies, Run!

 

5. Runkeeper: אפליקציה למרחקים ארוכים

 

אפליקציה זו היא מהוותיקות והמוערכות בתחום. היא לא מציעה זומבים או שלבים - אלא רק מעקב וחישוב של פעילות הריצה היומית או השבועית שלכם. מדובר על אפליקציה שמתמקדת בתחום אחד, אבל שמציעה את כל מה שנדרש עבור הרץ המקצוען או החובב הרציני. זמינה בחינם לאייפון ואנדרואיד.

 

Runkeeper Runkeeper

 

6. Strong: להניף ולדחוק את האייפון

 

תחום שלא נהוג לראות בו כסקסי במיוחד הוא הרמת משקולות. למרות שהוא נחשב לאחד הענפים האולימפיים הוותיקים - הוא די נחבא אל הכלים ביחס לענפים אחרים. אפליקציה זו מיועדת לאלה שמעוניינים לבצע מעקב שוטף אחר ההתקדמות שלהם. זו אפליקציה שקצת מזכירה את התחום, משעממת אבל יעילה. זמינה בחינם לאייפון.

 

Strong Strong

 

7. Applause: כושר מדעי וחברתי

 

יש כאלה שצריכים גירוי אינטלקטואלי ועזרה מהסובבים אותם על מנת לקום ולשרוף קלוריות. Applause מותאמת להם במיוחד. היא מתבססת על מערכת שלמה של עזרים שעוקבת אחר המדדים הגופניים שלכם ומשתפת עם חבריכם. זמינה בחינם לאייפון.

 

Applause Applause

 

8

. Nike+ Training Club: סדנת הזעה

 

אפליקציית הכושר של נייק היא עדיין אחת הטובת בתחום. ברבות השנים נוספו לה יכולות כגון קישור לרשתות חברתיות, אבל בגדול היא יודעת לסייע במעקב השוטף של תוכנית הכושר שלכם בקלות וביעילות. לא תמצאו בה גימיקים, אבל עבור מי שאוהב רק לעשות - זו האפליקציה בשבילכם. זמינה בחינם לאייפון ואנדרואיד.

 

.. 

Nike+ Training Club Nike+ Training Club

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x