שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אינטרנט

רוח גבית לביטקוין: דל תאפשר לרוכשים באינטרנט תשלום במטבע הווירטואלי

יצרנית המחשבים - שמכירותיה ב-2013 עמדו על כ-57 מיליארד דולר - מסרה כי הביטקוין הוא "אופציית תשלום חדשה המציעה גמישות רבה ללקוחות"

שירות כלכליסט 22:2518.07.14

חברת המחשבים דל תאפשר לרוכשי מוצרים באתר האינטרנט שלה לשלם גם בביטקוין - כך הודיעה היום החברה. המנכ"ל מייקל דל אף מסר הודעה בעניין בטוויטר.

 

יצרנית המחשבים, אשר נהפכה שוב לחברה פרטית בשנה שעברה, מסרה כי הביטקוין הוא "אופציית תשלום חדשה המציעה גמישות רבה ללקוחות".

 

דל עצמו כתב בפוסט שפרסם בבלוג של החברה כי "תשלומים בביטקוין יכולים להתבצע בקלות מכל מקום בעולם, והעלויות הנלוות שלהם נמוכות. יש לכם שליטה מלאה על הביטקוין שברשותכם - חשבונות המתנהלים במטבעות הווירטואליים אינם קשורים לשום מוסד פיננסי, לא ניתן להקפיאם - והעמלות והעלויות הקשורות אליהם נמוכות בהשוואה למרבית כרטיסי האשראי".

 

מייקל דל מייקל דל צילום: בלומברג

עבור הביטקוין, מדובר באחד הסימנים המעודדים הגדולים בזמן האחרון; עם מכירות של כ-57 מיליארד דולר ב-2013, דל היא החברה הגדולה ביותר שמאמצת את המטבע הווירטואלי. לשם השוואה, מכירותיה של דיש נטוורק, אשר החלה לקבל תשלומים בביטקוין במאי, עמדו בשנה שחלפה על 13.9 מיליארד דולר, ואלו של אקספדיה - המוכרת חדרי מלון באינטרנט ואשר נקטה צעד דומה ביוני - עמדו על 4.8 מיליארד דולר.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x