$
אפליקציות

הקשב לפון: מדריך אפליקציות למילואים ולסדיר

לנהל פנקסי שמירות, תורנויות ומטווחים, לגלות כמה כסף חייבים לכם בשלמיה ואפילו ללמוד דבר או שניים על טנקים, מטוסים, רובים וכלי משחית אחרים: אוסף אפליקציות לכוחותינו

רפאל קאהאן 08:5419.07.14

בימים טרופים אלו של נפילות ומחבואים בחדרי מדרגות ומיגוניות, יש את אלו שעומלים יום ולילה על ביטחוננו, החיילות והחיילים. מזה יותר משבוע חלק לא מבוטל מהם נקרא לדגל על מנת לעבות את מערך הלחימה, אולם אם יש דבר אחד שמוכר לי מימיי הרחוקים כחי"רניק הוא שחלק לא מבוטל מהזמן מועבר בהמתנה למשהו שיקרה (או לא). עבור כל אותם זמני המתנה, וגם עבור שירות קל יותר, מצאנו לכם כמה אפליקציות שיעזרו לכם להעביר את השירות יותר בקלות.

קיטבג: הסנג'ר הצבאי שלך

 

אפליקציה זו לוקחת הכל בקלילות וברוח טובה. היא מיועדת לצעירים ולוותיקים, לסדירניקים ומילואימניקים. היא כוללת מעקב אחר ימי חופש, שמירות, תורנויות, מחשבון מת"ש, אלפון צבאי, רשימת מלאי ויומן שירות. נחמדה, אבל קצת מוגבלת.

 

קיטבג קיטבג

 

זמינות חינם לאייפון

 

הקשב! הסמארטפון מוכן לפקודתך

 

כמו האפליקציה הקודמת, גם כאן מדובר על אוסף של אפליקציות שימושיות ויעילות. ההבדל הוא שכאן המבחר ענק: פנס צבאי, רדיו, מדריך כומתות, טלפונים חשובים, שעון מעורר, הוראות הגעה לכתובת, מדריך דרגות, יחידות צה"ל, וכלה במילון צה"לי, מחשבון פז"מ ואפילו רשת חברתית.

 

הקשב! הקשב!

 

זמינות חינם לאייפון

 

פק"ל: אפליקציית צה"ל הרשמית 

 

עם רוח הזמן, אפילו הצבא הבין שהוא צריך אפליקציה. כמובן שכאן מדובר באפליקציה קצת חסרת הומור, עם אווירה עניינית מאוד ושמיועדת בראש ובראשונה לספק מידע למגויס או למלש"ב. מה שחסר לה בהומור היא מפצה במידע די מפורט ומוכוון ת"ש.

 

פק"ל פק"ל

 

זמינות חינם לאייפון ואנדרואיד

 

Modern Weapons Small Arms: אנציקלופדיה לסוגי נשק

 

אחד הדברים המהנים בצבא זו ההזדמנות להתנסות בכלי נשק מכל הסוגים. אבל אם אתם מורעלים, תרצו לדעת קצת יותר עליהם. האפליקציה הזו תספק לכם מידע רב על כ-500 סוגי נשק קל מודרנים. ישנה עוד אפליקציה בשם TheWOPE המתמקדת במידע על אקדחים.

 

Modern Weapons Small Arms Modern Weapons Small Arms

 

זמינות לאייפון (3.50 שקל) עבור הראשונה, וחינם לאייפון עבור TheWOPE  

 

Tanks and Military Vehicles: אנציקלופדיית רק"מ

 

חוץ מכלי נשק קלים, החלק המגניב בצבא הוא הזמינות של כלי רכב כגון טנקים, נגמ"שים, ג'יפים ושאר מפלצות ברזל. אבל איך תדעו מי זה מה? לצורך זה תוכלו להשתמש באפליקציה הזו שמציגה לכם מידע על 600 כלי רק"מ מרחבי העולם.

 

Tanks and Military Vehicles Tanks and Military Vehicles

 

זמינות 13.90 שקל לאייפון ו-14.80 שקל לאנדרואיד

בטל שלח
    לכל התגובות
    x