• תפריט
IT בישראל

טלדור ופורטינט זכו במכרז צה"ל לאבטחת מידע בהיקף עשרות מיליונים

המכרז כולל אספקה, התקנה ותחזוקת מערכות אבטחת המידע הרשתיות של צה"ל. במסגרת הזכייה, פורטינט תספק את מערכות אבטחת המידע וטלדור תשמש כאינטגרטור להתקנה ולתחזוקה

רפאל קאהאן 17:3110.03.14

חברת טלדור תקשורת גלאסהאוס בשיתוף עם חברת פורטינט זכו במכרז לאספקה, התקנה ותחזוקה של ציוד מערכות אבטחת מידע בצה"ל למשך חמש שנים, כך על פי הודעת החברות היום (ב').

 

במסגרת הזכייה, פורטינט תספק את מערכות אבטחת המידע וטלדור תקשורת גלאסהאוס תשמש כאינטגרטור מוביל להתקנתן ולתחזוקה שלהן. על פי הערכות שהגיעו לידי "כלכליסט" מגורמים יודעי דבר, היקף המכרז נע בין 50 ל-70 מיליון שקל. 

 

אנשי סייבר של צה"ל בפעולה אנשי סייבר של צה"ל בפעולה

 

לשם בחירת המערכות, בנתה חברת טלדור מתחם סגור בו נבחנו המערכות על ידי כ-30 נציגים מהזרועות השונות של צה"ל. בניית המתחם ערכה כחודשיים וכללה התגייסות של כל החטיבות בטלדור לשם הקמתו. בנוסף, הוקם מערך שלם המדמה את הסביבה הקיימת אצל הלקוח, לרבות רכיבי תקשורת, שרתים, אחסון ואבטחת מידע.

 

המוצרים הנבחרים בנויים על מעבדים ייעודיים להאצת יכולות אבטחת המידע, המאפשרים לזהות התקפות ואיומים תוך שמירה על ביצועי רשת מהירים ביותר. מטרת מערכות אבטחת המידע שיסופקו לצה"ל היא מתן מענה לגורמי הצבא השונים בהתמודדות עם איומי סייבר קיימים המאיימים גם על ארגונים ביטחוניים בישראל.

 

לדברי טירן לוי, מנכ"ל טלדור תקשורת גלאסהאוס: "בשנת 2013 בוצעו מכירות של למעלה מ-15 מיליון שקל של מוצרי אבטחת מידע של פורטינט למעל 40 לקוחות בארץ. הסקטורים העיקריים שאימצו את המוצר הם בתחום הפיננסי, השירותים וכיום גם במגזר הביטחוני. אנו מאמינים שנגדיל את המכירות וחדירת המוצר לשוק הישראלי בצורה משמעותית במהלך 2014, בעיקר לתחום התעשייה (אנטרפרייז), הבריאות, והתשתיות."
בטל שלח
    לכל התגובות
    x