$
חדשות טכנולוגיה

ורייזון תרכוש את חטיבת OnCue של אינטל

החטיבה פיתחה טכנולוגיה לטלוויזיות חכמות; סכום העסקה טרם פורסם, אך נודע שענקית השבבים תכננה למכור את החטיבה בחצי מיליארד דולר. הרכישה מגיעה אחרי שנתיים מו"פ באינטל, אשר לא הפך למוצר

עומר כביר 16:2821.01.14

חברת התקשורת ורייזון תרכוש את חטיבה המדיה של אינטל, שמפתחת שירות טלוויזיה בענן בשם OnCue - כך הודיעו שתי החברות. סכום העסקה לא נמסר, אך בנובמבר האחרון נודע כי אינטל מעוניינת למכור את החטיבה בסכום של כחצי מיליארד דולר.

אינטל עבדה על המיזם בשנתיים האחרונות, והוא אמור היה להתגבש לכדי מוצר ממשי עד סוף 2013. במסגרת העסקה, ורייזון תציע ל-350 עובדי החטיבה להישאר בתפקידם. החטיבה תמשיך לפעול ממקום מושבה הנוכחי בסנטה קלרה, קליפורניה ותשמור את הצמרת הניהולית שלה.

 

בריאן קרזניץ', מנכ"ל אינטל בריאן קרזניץ', מנכ"ל אינטל

 

"העסקה מספקת לנו יכולות לבנות מנוע עשיר ויעיל לצמיחה וחדשנות עתידיות", אמר יו"ר ומנכ"ל ורייזון, לואל מקאדם. “תהיה לנו הזדמנות לחזק, להרחיב, להאיץ ולשלב את אספקת שירותי ומוצרי הווידאו שלנו על מנת לספק שירות טוב יותר למשתמשים במגוון רחב של מכשירים".

 

לפי דיווח של רויטרס, מיזם הסטרימינג בוטל לאחר שנתקל בקשיים רבים - ומנכ"ל אינטל בריאן קרזניץ' החליט שמדובר בהוצאות שלא ישתלמו ובהסחת דעת ממוקד הפעילות של החברה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x