$
אפליקציות

אפל רכשה את SnappyLabs

סכום הרכישה טרם פורסם; החברה פיתחה אפליקציה פופולרית שמשפרת משמעותית את מהירות הצילום בסמארטפונים. הטכנולוגיה עשויה להשתלב בדגמים הבאים של האייפון והאייפד

עומר כביר 12:4605.01.14
ענקית הטכנולוגיה אפל רכשה בחשאי את הסטארט-אפ האמריקאי SnappyLabs, שפיתח את אפליקציית האייפון והאייפד SnappyCam. כך, לפי דיווח של TechCrunch.
סכום הרכישה אינו ידוע בשלב זה. אפל לא מסרה הודעה רשמית על הרכישה, אך קיום העסקה אושר על ידי מספר מקורות. בעקבות הרכישה אתר הוסר כל התוכן שהופיע באתר הסטארט-אפ והאפליקציה שפיתח הוסרה מהאפסטור של אפל.

 

אפליקציית SnappyCam אפליקציית SnappyCam

 

במרכז הטכנולוגיה שפיתח הסטארט-אפ עמדה היכולת להשתמש בחומרה הקיימת של מכשירי המובייל של אפל על מנת לצלם תמונות ברזולוציה מלאה בקצב של בין 20 עד 30 פריימים לשנייה (ועד 60 לשנייה ברזולוציה נמוכה יותר) - מהיר משמעותית מיכולות אפליקציית הצילום המובנית של אפל. בחומרים פרסומיים שהפיץ הסטארט-אפ בעבר הוא התגאה בכך שבאמצעות האפליקציה שפיתח ניתן לצלם ברצף וללא הפסקה תמונות באיכות גבוהה, ממש כמו במצלמת DSLR מקצועית.

 

רכישת הסטארט-אפ תאפשר לאפל לשלב את יכולות אלו באפליקציית הצילום המובנית של מכשירי האייפון והאייפד, ולא יהיה זה נטול בסיס להניח שהיכולות המדוברות ישולבו כבר בגרסה הבאה של iOS, שתוצג, אם אפל לא תשנה את הרגלה בשנים האחרונות, בקיץ הקרוב.

 

אפל לא הגיבה לפניית TechCrunch בנושא.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x