$
פטנטים וקניין רוחני

בלעדי לכלכליסט

דיאלוג'יק שולחת הביתה עוד עשרות עובדים בישראל

חברת התקשורת האמריקאית מפטרת עשרות מתוך 70 עובדיה בישראל, בגל פיטורים שני השנה. החברה: "אנחנו מחויבים לפעילות בפתח תקווה"

אסף גלעד 07:0804.11.13

גל הפיטורים בענף התקשורת נמשך: חברת התקשורת האמריקאית דיאלוג'יק (Dialogic Networks) פיטרה 40–50 עובדים מתוך 70 עובדיה במרכז החברה בפתח תקווה, כך נודע ל"כלכליסט". זהו גל פיטורים שני השנה, לאחר שבתחילת השנה פיטרה מספר דומה של עובדים.

 

מטה חברת דיאלוג'יק בפתח תקווה מטה חברת דיאלוג'יק בפתח תקווה צילום: נמרוד גליקמן

 

מרכז הפעילות הישראלי של דיאלוג'יק מחולק לשלוש מחלקות עיקריות: פיתוח, כספים ותמיכה בלקוחות. המרכז הישראלי העסיק לפני גל הפיטורים הנוכחי רק כשני שלישים מכמות המועסקים בו בהשוואה לתחילת 2012, אז הועסקו במרכז יותר מ־200 עובדים. גל הפיטורים הנוכחי יפגע בעיקר במחלקת התמיכה ובמחלקת הפיתוח, שסבלה בשנה האחרונה מגל עזיבות גדול שהותיר אותה עם 10–20 עובדים, בהשוואה לכ־70 לפני שנה.

 

 

דיאלוג'יק, הממוקמת בקריית אריה —מתחם ההייטק של פתח תקווה — היא גלגולה העכשווי של וראז נטוורקס (Veraz Networks), חברת מוצרי הדחיסה של שיחות ברשת הטלפון.

 

הפיטורים בדיאלוג'יק, שהחלה את דרכה כחטיבה עסקית ב־ECI, הם המשכה של תופעת הפיטורים בענף ציוד התקשורת בישראל, שבמסגרתו פוטרו כבר מאות עובדים בחברות ECI, קומברס ורד בנד.

 

אנדרו גולדברג, סמנכ"ל השיווק והאסטרטגיה של החברה אמר בתגובה: "החברה ביצעה לאחרונה החלטות אסטרטגיות בכדי לתעדף מחדש את השקעותינו על חשבון טכנולוגיה מבטיחה פחות כמו זו שפותחה במרכז שלנו בפתח תקווה. אנחנו נותרים מחויבים לפעילות שלנו בפתח תקווה, שייוותר כמרכז השני בגודלו של החברה בעולם. המוצרים שפותחו בישראל הם מרכיב ליבה בפורטפוליו המוצרים שלנו ותורמים מרכזיים להכנסות שלנו".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x