$
אפליקציות

ווטסאפ הגיעה ל-350 מיליון משתמשים פעילים בחודש

כך הודיע יאן קום, מנכ"ל החברה, בכנס שערכה נוקיה באבו דאבי. בכל יום נשלחות יותר מ-31 מיליארד הודעות באפליקציית הצ'ט הפופולרית, מהן כ-325 מיליון כוללות גם תמונות

נמרוד צוק 11:4323.10.13

אפליקציית הצ'ט WhatsApp הגיעה ל-350 מליון משתמשים פעילים בחודש, כך הודיע אתמול מנכ"ל החברה יאן קום בכנס Nokia World 2013, שמתקיים השבוע באבו-דאבי. זאת לעומת 300 מיליון משתמשים באוגוסט.

בקרב משתמשי מכשירי נוקיה, כולל מכשירי Asha, טלפונים מבוססי סימביאן ומכשירי לומיה המריצים את מערכת ההפעלה ווינדוס פון, הגיעה האפליקציה ל-250 אלף משתמשים ביום ו-7 מיליון משתמשים בחודש.

 

אפליקציית הצ'ט הפופולרית הגיעה למאות מיליוני משתמשים אפליקציית הצ'ט הפופולרית הגיעה למאות מיליוני משתמשים

 

משתמשי האפליקציה שולחים ומקבלים כל יום למעלה מ-31 מיליארד הודעות, מתוכן לפחות 325 מיליון תמונות. בכמה מדינות בהן גרמניה, ספרד הודו ומקסיקו עובר מספר המשתמשים את ה-20 מיליון, על פי הנתונים האחרונים שהחברה פרסמה.

 

בתחילת אוגוסט הוסיפה החברה לאפליקציה אופציית "ווקי טוקי", שמאפשרת לנהל שיחה קולית בפורמט של מסרים מיידים - לחיצה על כפתור מקליטה משפט ומעבירה אותו מיידית לצד השני, וחוזר חלילה. WhasApp מתמודדת עם תחרות אינטנסיבית מצד פייסבוק וגוגל מצד אחד, שמפעילות שתיהן אפליקציות מסרים ושיחות ייעודיות ופופולריות, ועם שורה של מתחרות מתמחות כמו Line ו-KakaoTalk. גם טוויטר, על פי דיווחים שפורסמו בימים האחרונים, עומדת לחזק את מאמציה בתחום ההודעות הפרטיות ואולי אף להוציא אפליקציה נפרדת למטרה זו.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x