$
אפליקציות

הארנק הסלולרי של סמסונג מגיע למערב

מספר חודשים לאחר שהשיקה את Wallet בדרום קוריאה, החברה מביאה את האפליקציה גם לארצות הברית. היא תקל עליכם לאסוף כרטיסים וקופונים דיגיטליים ותפנה לכם מקום בארנק הפיזי שלכם

נמרוד צוק 10:5011.08.13

סמסונג השיקה במהלך סוף השבוע את אפליקציית התשלומים הסלולריים, Wallet, בארצות הברית - מספר חודשים לאחר ההשקה הראשונית של האפליקציה בדרום קוריאה. היא זמינה כעת רק למכשירים בסדרת גלקסי מבית החברה.

למרות שמה, המרמז על כך ש-Wallet היא ארנק סלולרי מלא לכל דבר, האפליקציה של סמסונג לא משמשת לתשלום אלא לאחסון והפעלה של כרטיסים דיגיטליים לאירועים, וכן קופונים, כרטיסי עליה לטיסות וכרטיסי מועדון וירטואליים. בכך היא מתחרה ישירה ב-Passbook של אפל, אבל לא באפליקציות הארנק הסלולרי של גוגל, פייפל וסקוור.

 

גלקסי טאב 3 - בקרוב יקבל גם את Wallet גלקסי טאב 3 - בקרוב יקבל גם את Wallet צילום: ניצן סדן

 

האפליקציה גם כוללת מערכת התראות מבוססת מיקום, בדומה לפורסקוור, כך שהמשתמש יוכל יוכל לדעת כשהוא נמצא ליד בית עסק המקבל את אחד הקופונים שלו, או מציע מוצר או מבצע רלוונטי.

 

בין השותפים העסקיים שכבר עובדים עם האפליקציה אפשר למצוא את אתרי הנסיעות booking.com, אקספדיה ו-hotels.com, את חברת התעופה לופטהנזה, את רשת המרכולים וולגרינס ואת ליגת הבייסבול MLB. כל החברות האלו יאפשרו למשתמש להעביר את הכרטיסים הדיגיטליים שלו לאפליקציה. סמסונג גם שחררה כלי פיתוח, המאפשרים לכל חברה שמעוניינת בכך להתממשק אליה.

 

אפליקציית Passbook מבית אפל הושקה במקור בספטמבר האחרון, יחד עם iOS 6. בדומה ל-Wallet, היא תומכת באיסוף כרטיסים וקופונים דיגיטליים משורה ארוכה של חברות, ביניהן כמה עשרות חברות תעופה, רשתות בתי הקולנוע סינפלקס ו-AMC, חברת הזמנת הכרטיסים טיקטמאסטר, חברת שרותי התיירות AAA, ורשתות סטארבקס וסאבוויי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x