$
מכשירים ומדריכים

LG חשפה את האופטימוס GK, גרסת שרירים למכשיר הדגל שלה

המכשיר החדש מיועד לשוק הקוריאני בלבד בשלב זה והוא בעל מעבד חזק במיוחד ומסך עם צפיפות פיקסלים מרשימה. הוא מבוסס על האופטימוס G pro, תצורת הפאבלט של מכשיר הדגל

רפאל קאהאן 15:3529.04.13

LG חשפה גרסה חדשה למכשיר הדגל שלה, האופטימוס G. הדגם החדש הינו "גרסת שרירים" בעלת חומרה חזקה יותר ומסך משופר. המכשיר החדש נקרא אופטימוס GK ומיועד בשלב זה לשוק הקוריאני בלבד.

המכשיר שישווק על ידי ספקית הסלולר הקוריאנית KT מתהדר במסך בן 5 אינץ' כשל קודמו, אשר הגיע לאחרונה לישראל ונסקר ב"כלכליסט". עם זאת, יש לו כמה שיפורי חומרה משמעותיים אשר מקודם באופטימוס G Pro, גרסת פאבלט של המכשיר. לדגם GK יש מעבד מרובע ליבות סנאפדרגון 600 במהירות 1.7 גיגה הרץ, רכיב גרפי משופר ועוד.

 

פלטפורמת האופטימוס G משמשת כבסיס לסדרה שלמה של מכשירים פלטפורמת האופטימוס G משמשת כבסיס לסדרה שלמה של מכשירים

 

המסך, בעל פאנל IPS שפיתחה החברה, הוא בעל רזולוציית FHD ואיכות תצוגה מרשימה עם צפיפות פיקסלים של 440 פיקסלים לאינץ'. הקטנת המסך מ-5.5 אינץ'' באופטימוס G pro ל-5 אינץ' במכשיר החדש מאפשרת ל-LG לצמצם קצת את עלויות הפיתוח ולהמתין עד להשקת סמארטפון הדגל הבא שלה - שאמור לצאת לשוק בסביבות הרבעון השלישי השנה.

 

הסיבה להמתנה היא ככל הנראה רצונה של LG להימנע מחשיפת מכשיר הדגל החדש בסמוך למועד השקתו של הדור הבא של האייפון שצפוי להיחשף באוגוסט.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x