$
חדשות טכנולוגיה

כמה אנשים משתמשים במצלמה של האייפד 2? מסתמן שלא הרבה

על פי סטטיסטיקות של האתר פליקר, מספר המשתמשים שמשתמש בתמונות מהאייפד הינו 22 בלבד, פחות מחצי אחוז מכלל בעלי מכשירי אפל המשתמשים באתר

שי ענבל 19:0614.05.11

עם השקת האייפד 2, נודע כי אחד מהפיצ'רים העיקריים ביותר במכשיר יהיו זוג המצלמות - קדמית ואחורית - שישמשו לצילום וידיאו ותמונות וכן לקיום שיחות וידיאו. אך לפחות בכל הקשור לצילום - נראה כי הטאבלט של אפל לא זוכה להגשים את ייעודו. זאת על פי הנתון שמתוך כ-40 מיליון משתמשי אתר אחסון התמונות פליקר, רק 22 מעלים תמונות שצולמו באייפד 2.

 

מדובר בנתון מזערי גם בהתחשב בכלל המשתמשים שמעלים תמונות שצולמו במכשירי אפל השונים - כמו אייפון 4, אייפון 3G ואחרים, המונים כ-10 אלף סך הכל. במילים אחרות, משתמשי האייפד 2 הם כ-0.2 אחוז מכלל מי שמעלה תמונות לאתר עם מכשירי אפל הניידים.

 

האייפד 2 אינו הטאבלט היחיד עם מצלמות כיום בשוק, וקדמו לו מכשירים אחרים כמו ה-Xoom של מוטורולה, שזכו למכור הרבה פחות יחידות (כ-100 אלף בהשוואה למיליונים, לפי ההערכות). האם המסקנה היא שטאבלטים אינם זוכים לפופולריות על חשבון מצלמות הסמארטפונים, או שרכיבי הצילום במכשירים אלה מיותרים? קשה לדעת, אך נתונים אלה ללא ספק מראים לאן נושבת הרוח.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x