$
חדשות טכנולוגיה

הגלקסי טאב של סמסונג מגיע לישראל

סלקום מאפשרת החל מהיום לרכוש את הטאבלט באתר האינטרנט שלה, תמורת 3,204 שקל. ל"כלכליסט" נודע כי יבואנית סמסונג בישראל מתכוונת להשיק את המכשיר גם באורנג' בחודש הקרוב

שי ענבל 17:3213.10.10

הטאבלט מבוסס האנדרואיד של סמסונג, הגלקסי טאב, זמין לרכישה בישראל החל מהיום (ד') באמצעות אתר האינטרנט של סלקום. המכשיר עבר "גיור", וכעת הוא מאפשר לקרוא ולכתוב בעברית מימין לשמאל, וכן מכיל ממשק עברי ביישומים המובנים במערכת ההפעלה. בנוסף, הטמיעה בו סלקום גישה לשירותי התוכן והניווט שלה.

 

הגלקסי טאב מתהדר ביכולות כמו שיחות וידיאו, יישומי ספרים אלקטרוניים וגישה מלאה לאפליקציות של חברת גוגל לאנדרואיד. סלקום משיקה אותו באופן דו שלבי, כאשר ביום ראשון ניתן יהיה לרכוש את המכשיר גם בנקודות המכירה ומרכזי השירות.

 


 

ל"כלכליסט" נודע כי החברה הסלולרית לא תחזיק בבלעדיות על הטאבלט זמן רב, וכי בסאני, יבואנית סמסונג בישראל, מתכננים להשיק את הטאבלט ברשת אורנג' במהלך החודש הקרוב. כמו כן מתנהלים מגעים גם עם פלאפון בנוגע לגיור המכשיר.

 

מחיר הגלקסי טאב בקניה מאתר האינטרנט של סלקום זול ב-10% מזה שיינתן במרכזי השירות, והוא עומד על 89 שקל לחודש למשך 36 חודשים (3,204 שקל בסך הכל). המחיר במזומן עומד על 3,040 שקל. לשם ההשוואה, המודל הזול ביותר של האייפד ברשת באג עומד על 3,100 שקל.

 

עם זאת, בניגוד לרכישה של האייפד ברשתות קמעונאיות, בסלקום מחייבים את רוכשי הגלקסי טאב להצטרף לחבילת גלישה בנפח של 2 ג'יגה, עם התחייבות לשנה וחצי, בעלות של 89 שקל בחודש - כלומר, המחיר המינימלי לחבילה כולה עומד על 4,642 שקל. בניגוד לטלפונים הסלולריים בדור השלישי, סלקום לא תכלול את המכשיר מבית סמסונג בחבילות המאפשרות לקבל החזר בשיטת "חיוב-זיכוי".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x