$
אינטרנט

גוגל חשפה את שותפות התוכן לפלטפורמת Google TV

ענקית האינטרנט הודיעה על שורה של חברות שיספקו תכנים למערכת ההפעלה לטלוויזיות שהיא צפויה להשיק עוד החודש: אמזון, נטפליקס, NBC, HBO ועוד

יוסי גורביץ 10:0605.10.10

שירות גוגל TV, המאפשר להעביר תכנים בין הרשת ובין מכשירי הטלוויזיה, יושק עוד החודש. כך הודיעה אמש (ב') החברה בבלוג הרשמי שלה. כמו כן חשפה גוגל רשימה של ספקי תוכן, בהם עיתונים, רשתות שידור וחברות אינטרנט, שישתפו איתה פעולה בפרויקט: אמזון ונטפליקס, שיספקו סרטים וסדרות מהרשת;

NBC שתעביר נתוני מניות; HBO; וכן שירות המוזיקה פנדורה ועיתונים כגון הניו יורק טיימס ו-USA Today, שיתאימו את התכנים שלהם לשירות החדש.

 

באמצעות גוגל TV ניתן יהיה לשלב בין צפייה בטלוויזיה ובין גלישה באינטרנט ושימוש באפליקציות שונות: גוגל הדגימה כמה אפליקציות המאפשרות, למשל, לבדוק סטטיסטיקות של שחקנים בעת צפייה במשדרי ספורט, או להתכתב עם חברים בזמן השידור. גוגל TV תשולב במכשירי הטלוויזיה באמצעות נגני בלו-ריי שתייצר סוני ובאמצעות סטרימרים ייעודיים של לוג'יטק, וגם הם צפויים להגיע לשוק עוד החודש.

 

אף שגוגל ציינה שהיא הגיעה להסכמים עם טוויטר בנושא שילוב שירות המיקרו-בלוגינג בגוגל TV כדי לספק לו גם יכולות "חברתיות", בולטת בהיעדרה האפשרות לשלב בגוגל TV תכנים ויכולות מפייסבוק. בכירים בגוגל התלוננו לאחרונה כמה פעמים כי פייסבוק מסרבת לשתף את המידע שלה איתה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x