כושר

אימון אישי: הבטן הקשה

טרייבל פיוז'ן הוא ריקוד בטן בלי מוזיקה מזרחית ובדגש על חיטוב

רעות ברנע 09:5410.06.14
"טרייבל פיוז'ן הוא ריקוד בטן עכשווי המשלב ריקודים מודרניים מרחבי העולם", מסבירה אוריה לוינטל, מדריכה במועדון זאוס ספורט ברמת גן. "מקורו של הסגנון בארצות הברית, ואת ריקודי הבטן מלווה מוזיקה אתנית, דאב סטפ או כל סגנון אחר, ולא המוזיקה הערבית המסורתית".

 

השיעור, שאורכו כשעה, פונה לחובבי כל סגנונות המחול, שכן בנוסף לאלמנטים של ריקודי בטן משולבים בו מחול מודרני, ג'אז, היפ־הופ ועוד.

 

שיעור טרייבל פיוז'ן. עבודה פיזית שמצריכה גם הרבה קואורדינציה שיעור טרייבל פיוז'ן. עבודה פיזית שמצריכה גם הרבה קואורדינציה צילום: אריאל שרוסטר

 

כל אחד משיעורי הטרייבל פיוז'ן בנוי בצורה שונה מעט: חלק מהשיעורים מתמקדים בטכניקה, אחרים מתרכזים בלימוד קומבינציות של ריקוד - שהן לפעמים מאתגרות, בעיקר אם את לא בלרינה מלידה - ויש שיעורים שמוקדשים לתרגילי מתיחות ולעבודה על שרירי הליבה.

 

אף על פי שמדובר באימון שבסיסו מחול, זהו גם אימון כושר לכל דבר. העבודה הפיזית דורשת קואורדינציה רבה ומתמקדת בגב התחתון, באגן ובקבוצות השרירים השונות. "אפשר לומר בוודאות שהעבודה בשיעור מחטבת", אומרת לוינטל, שהתוודעה לטכניקה דרך היוטיוב, "ומרוויחים פה שלושה דברים בבת אחת: גם כושר, גם חיטוב - וגם לומדים לרקוד".

 

מד קלוריות: באימון של שעה שורפים 400–200 קלוריות

 

פרטים: 100 שקל לשיעור או 850 שקל לכרטיסיית 10 כניסות (כולל שימוש במתקני המועדון), ז'בוטינסקי 7 רמת גן.

  

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x