סגור
כנס לונדון אמה סינקלר
(כלכליסט)

ועידת לונדון
היזמת הצעירה ביותר שהנפיקה חברה בבורסת לונדון: "זה לא קרה כי אני חכמה במיוחד או פריבילגית"

אמה סינקלר, מנכ"לית EnterpriseAlumn, סיפרה בוועידת Mind the Tech London 2022 של כלכליסט כיצד הגיעה להישג המיוחד: "מגיל 4 שיחקתי עם אבא שלי 'נחש את מחיר המניה'". כעת היא עומדת בראש חברה שמסייעת לארגונים לשמור על הקשר עם עובדיהם לשעבר: "גם אני רואה את עצמי כחלק משבט"

"אני מרגישה חלק משבט, וזה מה שאני עוזרת לחברות להשיג", כך אמרה אמה סינקלר, מנכ"לית EnterpriseAlumn, בוועידת Mind the Tech London 2022 של כלכליסט בשיתוף בנק לאומי ולאבטק.


החברה שייסדה סינקלר היא פלטפורמה שעוזרת לחברות גדולות וארגונים לשמור על הקשר בין המעסיק לעובדים, הרבה אחרי שאלה עזבו את החברה. בין הלקוחות של החברה נמנים סיטי בנק, מרקס אנד ספנסר, גוגל ועוד. "אנחנו עוזרים לקהילות לשגשג, שזה סוג של מה שאנחנו עושים היום כאן בכנס", אמרה סינקלר. "אנחנו עוזרים לחברות גדולות להגדיל את המעורבות של עובדים לשעבר. קראו לנו 'קולגות לחיים'. גם אני רואה את עצמי כחלק משבט, גם שבט של נשים שמקיף אותי ועוזר לי לצמוח. סבתא שלי בת 98, והיא עדיין דואגת לי".
1 צפייה בגלריה
אמה סינקלר emma sinclair מנכ"לית EnterpriseAlumn ועידת לונדון 23.3.22
אמה סינקלר emma sinclair מנכ"לית EnterpriseAlumn ועידת לונדון 23.3.22
אמה סינקלר, מנכ"לית EnterpriseAlumn, בוועידת לונדון
(צילום: אוראל כהן)
בגיל 29, סינקלר היתה האדם הצעיר ביותר שהנפיק את החברה שלו בבורסת לונדון. היא סיפרה על הבמה איך הגיעה להישג הזה: "זה לא קרה כי אני חכמה או פריבליגית. אבא שלי הסיע אותי לבי"ס כל חיי, ומגיל 4 שיחקנו משחק 'נחש את מחיר המניה' - אבא שלי קנה כמה מניות וכל בוקר ניחשנו, ואח"כ קראנו בעמוד האחורי של הפייננשל טיימס מה נכון".
"עם הזמן גדלתי וזה הפך לשיחה על השוק, שיחות על מיזוגים ורכישות", סיפרה סינקלר. "כמובן שחשבתי שזה נורמלי לחלוטין, ונהניתי לדבר על זה עם אבא שלי. כשמלאו לי 18, השתחרר לי כסף מחשבון חסכון שהסבים שלי הפקידו לי כל חיי לימי הולדת, ועם זה התחלתי לסחור במניות. לאחר 7 חודשים, עבדתי בבר אבל הרווחתי כבר די הרבה כסף. הייתי סטודנטית נוראית, קמתי מאוחר ואיחרתי ללימודים, אבל כל בוקר המשכתי לקרוא פייננשל טיימס".