סגור
באנר דסקטופ כלכליסט טק
צוות ספרה
צוות ספרה (צילום: עומר הכהן)

בוסט לצוותי הסקיוריטי: ספרה גייסה 10 מיליון דולר לזיהוי איומים

חברת הסייבר שהקימו דור פלדל ואריאל קדישביץ' מסייעת לצוותים להפחית סיכונים ואיומים שנובעים מריבוי זהויות במערכת, ובמקרה הצורך להגיב להם. "מניעת איומים הנובעים מכמות הזהויות בארגון היא בראש סדר העדיפויות של כל צוות סקיוריטי - וספרה הופכת לעזר כנגדם"


חברת הסייבר Spera גייסה 10 מיליון דולר מ-YL Ventures
מאיר אורבך
חברת הסייבר הישראלית ספרה (Spera) גייסה 10 מיליון דולר בסבב סיד בהובלת YL Ventures ובהשתתפות יזמים ומנהלים בכירים בחברות מובילות, לרבות Google, ZScaler Palo Alto Networks, Akamai, Zendesk ואחרות.
ספרה, שמעסיקה 16 עובדים בישראל ובחו"ל, הוקמה על ידי יזמי הסייבר דור פלדל (מנכ״ל) ואריאל קדישביץ׳ (סמנכ״ל טכנולוגיות). הפלטפורמה שפיתחה החברה מסייעת לצוותי סקיוריטי להפחית סיכונים, לזהות איומים, להגיב להם ולמנוע אותם.
היא מתחברת בקלות לאפליקציות ולספקי הזהויות בארגון (כגון Active Directory, Okta, Google Workspace ועוד) ובונה מאגר מקיף של כלל הזהויות והרשאות הגישה הקיימות בענן ובסביבות מקומיות. הטכנולוגיה מאפשרת למאגר זה להתעדכן באופן אוטומטי ובזמן אמת, תוך מתן כלים לניתוח, להערכה ולנירמול של הדאטה באופן שוטף.
"מניעת איומים הנובעים מכמות הזהויות בארגון הינה בראש סדר העדיפויות של כל צוות סקיוריטי - וספרה הופכת לעזר כנגדם", אומר פלדל לכלכליסט. "בזכות הפלטפורמה הם לא צריכים לאסוף מידע קריטי באמצעים ידניים מכמה מקומות שונים או לקבץ נתונים ממספר הולך ועולה של צוותים, מערכות, ספקי זהויות ואפליקציות. ספרה מעניקה לארגונים את הביטחון שהם צריכים על מנת לייעל את תהליכי אבטחת הזהויות שלהם ולאפשר זיהוי, ניתוח ותגובה לאיומים ולתקיפות״.