$
משפט

פרסום ראשון

משרד עמית פולק מטלון ממזג לשורותיו את משרד כרמל פלד העוסק בקניין רוחני

במסגרת המיזוג, עורכי הדין עומר כרמל וסהר פלד יצטרפו כשותפים למחלקת ההייטק והקניין הרוחני של המשרד. השניים פעלו בשנים האחרונות במסגרת משרד בוטיק עצמאי בתחומי הקניין הרוחני, ההייטק והמשפט המסחרי

מחלקת הקניין הרוחני בפירמת עמית פולק מטלון מתרחבת וממזגת לתוכה את משרד כרמל פלד ושות' המתמחה בתחומי הקניין הרוחני וההייטק.

 

 

במסגרת המיזוג, עורכי הדין עומר כרמל וסהר פלד יצטרפו כשותפים למחלקת ההייטק והקניין הרוחני של המשרד. המיזוג מגיע חודש בלבד לאחר ההצטרפות למשרד של עו"ד ליבנת עין-שי וילדר, שכיהנה במשך 5 שנים כמזכירת בנק לאומי והיועצת המשפטית של דירקטוריון הבנק. במקביל, המשרד מצרף למחלקת פרטיות אבטחת מידע וסייבר את עו"ד איתמר כהן שעזב לאחרונה את משרד זיסמן אהרוני גייר. עו"ד כהן מתמחה ברגולציות שונות של הגנת הפרטיות ומלווה מגוון רחב של חברות מתחומי התעשייה וההייטק, הן ביחס לפעילותן בישראל והן ביחס לפעילותן הבינלאומית.

 

עוה"ד כרמל ופלד מתמחים במגוון תחומי הקניין הרוחני, לרבות הסכמי רישיון ומכר של נכסי קניין רוחני וההגנה על קניין רוחני (זכויות יוצרים, סימני מסחר, פטנטים, סודות מסחריים, מדגמים ועיצובים), אימוץ מדיניות שמירה על סודיות ועוד. בנוסף, השניים מטפלים בסכסוכי בעלי מניות, בתביעות נגד נושאי משרה, בהליכי אכיפה ומניעת הפרה של זכויות קניין רוחני ועוד.

 

מימין: עורכי דין סהר פלד, איאן רוסטובסקי, איתמר כהן ועומר כרמל מימין: עורכי דין סהר פלד, איאן רוסטובסקי, איתמר כהן ועומר כרמל צילום: אייל טואג

 

בשנים האחרונות פעלו כרמל ופלד במסגרת משרד בוטיק עצמאי שמתמחה בתחומי הקניין הרוחני, ההייטק והמשפט המסחרי. לפני כן עבדו במשרדים ובחברות הייטק מובילות. כרמל שימש כעו"ד במחלקת הקניין הרוחני של משרד ש. הורוביץ ושות' ופלד שימש כיועץ משפטי בחברת IBM ובחברת פלייטק.

 

עו"ד איאן רוסטובסקי, שותף ומנהל משותף של מחלקת הייטק מסר: "צירופם של עורכי דין בעלי ניסיון רב בייצוג חברות טכנולוגיה, הוא צעד נוסף בהעמקת המומחיות של מחלקת ההייטק וההון סיכון של המשרד, שלאחר הצטרפותם מונה 16 שותפים".

 

משרד עמית, פולק, מטלון ושות' הוקם בשנת 1956 ונחשב כיום לאחד המשרדים המובילים בישראל. המשרד מתמחה במגוון תחומי המשפט האזרחי-מסחרי.

 

x