$
משפט

בלעדי לכלכליסט

עו"ד לבנת עין-שי וילדר עוברת מבנק לאומי למשרד עמית פולק מטלון

עין-שי וילדר, ששימשה כיועצת המשפטית של דירקטוריון לאומי וגם מזכירת הבנק, תעמוד בראש תחום שוק ההון, מימון ובנקאות במשרד עורכי הדין

עירית אבישר 12:4322.02.21

סגנית ראש חטיבת הייעוץ המשפטי ומזכירת בנק לאומי לשעבר, עו"ד לבנת עין-שי וילדר, מצטרפת כשותפה למשרד עורכי הדין עמית, פולק, מטלון ושות', כך נודע לכלכליסט. עין-שי וילדר תעמוד בראש תחום שוק ההון, מימון ובנקאות של המשרד.

 

עין-שי וילדר שימשה ב-5 השנים האחרונות במסגרת תפקידה בלאומי כאחראית על הייעוץ המשפטי לדירקטוריון הבנק, והיא החליטה באחרונה לעזוב את הבנק. לפני תפקידה בבנק היא היתה שותפה בכירה במחלקת שוק ההון ודיני חברות במשרד עורכי הדין שטיינמץ, הרינג, גורמן ושות'.

 

עו"ד לבנת עין-שי וילדר עו"ד לבנת עין-שי וילדר צילום: אייל טואג

 

עין-שי וילדר היא בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון במינהל עסקים מהמרכז הבינתחומי הרצליה. היא מתמחה בין היתר בתחום דיני חברות וני"ע, כתיבת תשקיפים, תוכניות תגמול ובתחום ממשל תאגידי. לעין-שי וילדר מצפה לא מעט עבודה לאור גם ההנפקות והתשקיפים שמציפים את הבורסה בימים אלו.

 

עו"ד יונתן אלטמן שותף בכיר ויו"ר עמית, פולק, מטלון ושות': "גל ההנפקות הגדול שאפיין השנה את הבורסה בתל אביב, בו לקחו חלק גדול מלקוחותינו מעולמות ההייטק, הוכיח לנו שהסינרגיה בין מחלקת שוק הון חזקה ומחלקת ההייטק, תתרום לחיזוק משמעותי של הפירמה".

 

x