$
חדשות נדל"ן

קרן עזריאלי תקים בשיבא מרכז סימולציה ארצי חדש לכל מקצועות הבריאות

הבנייה צפויה להסתיים ב־2024. עזריאלי היא התורמת המרכזית למבנה עם 10 מיליון דולר. מנהל שיבא: "בניין מ.ס.ר-עזריאלי החדש ייבנה בטכנולוגיה ירוקה תוך שמירה על הסביבה"

דותן לוי 08:1017.03.21

קרן עזריאלי תקים בניין חדש במרכז הרפואי שיבא בתל השומר שיהיה מרכז סימולציה ארצי לכלל מקצועות הרפואה, כך נודע לכלכליסט. המבנה צפוי להשתרע על כ־5,000 מ"ר, יותר מפי שניים מגודלו של המרכז הנוכחי, המתפרס על פני מספר מבנים בבית החולים. הבנייה צפויה להסתיים ב־2024. עזריאלי היא התורמת המרכזית למבנה עם 10 מיליון דולר.

 

 

הדמיית הבניין הדמיית הבניין הדמיה: מוססקו אדריכלים

 

המבנה יהיה מרכז סימולציה ארצי המשרת את כלל העוסקים במקצועות הבריאות, ויאפשר למידה באמצעות תחקור מבוסס וידאו ומתן משוב בונה למתאמנים. המרכז הקיים מונה צוות של 60 עובדות ועובדים המתמחים בהוראה והערכה מבוססי סימולציה, ומאז פתיחתו התאמנו ונבחנו בו יותר מ־250 אלף אנשי מקצועות הבריאות במגוון פרויקטים בתחומי רפואה: צבאית, טראומה, ילדים, נשים, פסיכיאטריה, כירורגיה, החייאה, רגישות תרבותית, שיפור חווית מטפל ומטופל, עבודת צוות במצבי חירום ועוד.

 

דנה עזריאלי, יו"ר קבוצת עזריאלי וקרן עזריאלי: "המרכז החדש עתיד להפוך למרכז לאומי שישרת את כל העוסקים בתחום הרפואה, מצפון ועד דרום, ולכן הוא נוגע לחייהם של כל כך הרבה אזרחים מכל קשת החברה הישראלית". פרופ' יצחק קרייס, מנהל המרכז הרפואי שיבא: "בניין מ.ס.ר-עזריאלי החדש ייבנה בטכנולוגיה ירוקה תוך שמירה על הסביבה".

x