$
השקעות ומימון

קולנוע VIP וגינת תבלינים: פרויקט "לייף סטייל" של אלקטרה מגורים

בשכונת רמת הדר החדשה בגבעת שמואל משיקה החברה הוותיקה פרויקט יוקרה המבקש לקחת את מגורי הפרימיום צעד אחד קדימה: "יביא סגנון חיים משודרג לשכונה ולאזור כולו"

רונן ניב 09:3020.07.20

בשיתוף מערכת זירת הנדל"ן

 

שינוי הסטטוס המוניציפלי ממועצה מקומית לעיר שהתרחש ב-2007 הכניס את גבעת שמואל למציאות חדשה. ההיערכות לקראת האתגרים הרבים הנובעים מהמהלך ומונחים אל פתחה של העיר הצומחת תורגמו לתוכנית המתאר מקיפה, אותה החליטה הוועדה המחוזית מרכז לאשר למתן תוקף בקיץ שעבר. התוכנית מציגה מדיניות ארוכת טווח לתכנון ופיתוח, הבאה להתמודד עם הגידול במספר תושבי גבעת שמואל העתיד לטפס מכ-26 אלף כיום, לכ-55 אלף ב-2040.

 

במסגרת התוכנית צפויים להתווסף לעיר כ-5,600 יחידות דיור - בשכונות חדשות ובהתחדשות עירונית - כשאחד העוגנים המרכזיים במתיחת הפנים תהווה רמת הדר החדשה, שכבר ממצבת עצמה כאחת השכונות המבוקשות ולא רק בגבעת שמואל, אלא בכל מזרח גוש דן.

השכונה שהוקמה בעשור הקודם, תחומה בין רמת אילן ממערב, רמת הדר מצפון וכביש 471 מדרום - מתגאה במוסדות חינוך חדישים (ובקרבה לאוניברסיטת בר אילן), שבילי הליכה ואופניים, ריאות ירוקות ופארק עירוני עם מתקני משחקים.

 

הבאזז סביב רמת הדר החדשה משתקף גם במחירי הדירות בתחומה, שזינקו בשנים האחרונות בעשרות אחוזים. לפי אתר מדלן, בעוד בינואר 2013 מחירה הממוצע של דירה בשכונה היה 2.106 מיליון שקל, הרי שבראשית 2020 הוא כבר עלה ל-2.755 מיליון שקל.

פרויקט אלקטרה לייף סטייל. "להפוך את דיירי הבניין לקהילה" פרויקט אלקטרה לייף סטייל. "להפוך את דיירי הבניין לקהילה" הדמיה: 3dvision

 

חווית מגורים שלמה

מי שהקדימה לזהות הפוטנציאל הנדלני הטמון בשכונה היא חברת אלקטרה מגורים מקבוצת אלקטרה, הבונה בה את אלקטרה לייף סטייל – בניין יוקרתי של 21 קומות ו-114 יחידות דיור, המבקש לקחת את מגורי הפרימיום צעד קדימה.

 

"הבחירה לפעול ברמת הדר החדשה רחוקה מלהיות מקרית", אומר יובל מרטין, מנהל השיווק באלקטרה מגורים. "מדובר בשכונה מוקפדת, שמשמרת את הצביון הקהילתי של גבעת שמואל. אנחנו רואים בה לוקיישן אידיאלי לפרויקט שמבדיל את עצמו במוצהר משאר מיזמי הבנייה בעיר, ויביא סגנון חיים משודרג לנוף המגורים בשכונה ובאזור.

 

"מבחינתנו לייף סטייל זו לא עוד כותרת נוצצת, האתגר הוא ליצוק למונח הזה תוכן. כחלק מתכנון הפרויקט ביצענו מחקר שמיפה את הצרכים והרצונות של אוכלוסיית הרוכשים הפוטנציאלית, כשהרציונל הוא להתמקד לא רק בארבע הקירות שבתוך הדירה אלא גם במעטפת שסביבה".

 

בהתאם לכך, דגש משמעותי ניתן ליצירת חללים משותפים, הכוללים חדר קולנוע VIP המצויד במסך ענק, כורסאות טלוויזיה ומערכת סאונד משוכללת; מתקני כושר וספורט; מועדון דיירים רחב ידיים שיכול לשמש גם כאולם אירועים; לובי מפואר שעל עיצובו הופקדה המעצבת ליאורה ניב ויציג אמנות ישראלית, ואפילו גינת תבלינים לחובבי הז'אנר.

 

חלל העבודה. מספק פתרונות פרקטיים גם לשינויים שמכתיבה הקורונה חלל העבודה. מספק פתרונות פרקטיים גם לשינויים שמכתיבה הקורונה הדמיה: 3dvision

 

"בית מבחינתנו הוא הרבה יותר מדירה", מדגיש מרטין. "חווית מגורים שלמה היא כזו שהופכת את הדיירים לקהילה ומייצרת איכות חיים אמיתית. החללים המשותפים והפסיליטיז מייצרים אקלים לבילוי משותף ולבניית חברויות – דבר המעניק לפרויקט עוד ערך משמעותי".

 

פרויקט אלקטרה לייף סטייל ערוך לספק פתרונות פרקטיים גם לשינויים שמכתיבה מגפת הקורונה. "יצרנו חלל עבודה ייעודי לעבודה ולמידה מרחוק", מרחיב מרטין. "הוא מאוזר בכל הדרוש - מחשבים ומדפסת, חיבור לאינטרנט, ריהוט ומטבח. לדור הבוגר יותר הוא מאפשר לעבוד מהבית ולדור הצעיר יותר – סטודנטים ותלמידי תיכון – הוא מספק פינת למידה שקטה מבלי לצאת מפתח הבניין".

 

חדשנות עם נשמה

לצד החללים הציבוריים, גם בדירות עצמן הושקעו מחשבה ומשאבים רבים, והן ייהנו ממפרט טכני עשיר, מערכת מיזוג מרכזית, מחסן וחניה בחניון התת קרקעי. תמהיל החדרים המגוון - מדירות 3 חדרים ועד מיני-פנטהאוזים ופנטהאוזים - נוצר מתוך שאיפה לפנות לפלח אוכלוסייה רחב.

 

"הפוקוס הוא על תושבי גבעת שמואל והסביבה, משפרי דיור שרוצים להתקדם למגורי יוקרה, ורואים את עתידם בעיר", מפרט מרטין. "הפרויקט מתאים הן לציבור החילוני והן לשומרי מסורת. בכל דירה תותקן מערכת בית חכם מתקדמת ובלעדית הכוללת שעוני שבת דיגיטליים העושים התאמות אוטומטיות למועדי הכניסה והיציאה של שבתות וחגים. כמו כן בכל מטבח תהיה הפרדה בין הכיורים ומתוך ארבע המעליות שבבניין שתיים ישמשו כמעליות שבת. אני קורא לזה חדשנות עם נשמה".

 

יובל מרטין. "מייצרים סטנדרט מגורים חדש המבצע התאמות לצרכים, לדרישות ולתקציב הלקוחות" יובל מרטין. "מייצרים סטנדרט מגורים חדש המבצע התאמות לצרכים, לדרישות ולתקציב הלקוחות" צילום: אלקטרה מגורים

 

"היתר הבנייה התקבל לפני חודשים ספורים, ולמרות שהפרויקט עוד רחוק מסיום ההתעניינות אדירה", מדווח מרטין. "מכרנו כבר עשרות דירות בפרי-סייל, וזה עוד לפני שבכלל יצאנו לשיווק ולפרסום. החזון מאחורי אלקטרה לייף סטייל הוא לייצר סטנדרט מגורים חדש שיודע לבצע התאמות לצרכים, לדרישות ולתקציב של הלקוחות. המודל הזה מיושם גם בפרויקטים נוספים של החברה. במבט קדימה אנחנו מאוד אופטימיים, אלקטרה לייף סטייל ורמת הדר החדשה יהיו חלק חשוב בקפיצת המדרגה שתבצע גבעת שמואל".

 

בענף הנדל"ן שספג בזמן משבר הקורונה מכה לא פשוטה, ידעה אלקטרה מגורים לבצע את ההתאמות הנדרשות ולא להוריד הילוך בפעילות השוטפת. המיזם בגבעת שמואל מספק עוד הוכחה לעוצמתה של החברה, הנהנית מהגב ומהניסיון של קבוצת אלקטרה, ומעניק צפירת הרגעה לציבור הצרכנים המתלבט האם להיכנס להליך רכישת דירה. כזרועה היזמות של קבוצת אלקטרה בענף הנדל"ן, אחראית החברה על כ-2,500 יחידות דיור המצויות בשלבים שונים של תכנון, בנייה, שיווק ואכלוס – בשורה של מיזמים ברחבי הארץ.

 

פרויקט אלקטרה לייף סטייל – תעודת זהות

המיזם: בניין בן 21 קומות ובו 114 יחידות דיור

המיקום: רמת הדר החדשה, גבעת שמואל

התהמיל: דירות 6-3 חדרים, מיני-פנטהאוזים ופנטהאוזים

האכלוס: 2023

החברה היזמית: אלקטרה מגורים

 

לכתבות נוספות היכנסו אל זירת הנדל"ן >>

פאנל התחדשות עירונית בחולון
"תקווה למשפחות הוותיקות": מוטי ששון ועו"ד יוסי אומיד על מהפכת ההתחדשות בחולון
ראיון עם דליה עסיס שמאית המקרקעין ומתכננת הערים
דליה עסיס: "גביית היטל השבחה בסמיכות לרכבת הקלה – ענישה כפולה של בעלי הנכסים"
עוד בזירת הנדל"ן