$
בארץ

אושר בדירקטוריון מזרחי טפחות: מיזוג בין חטיבת הון אנושי למשאבים ותפעול

בראש החטיבה יעמוד ניסן לוי, כיום מנהל החטיבה לתכנון תפעול ונכסי לקוחות, והיא תרכז תחתיה גם את האחריות על המשאבים האנושיים והפיסיים של הבנק

רחלי בינדמן 12:4712.12.19
ניסן לוי ניסן לוי צלם: גבריאל סטרוק

דירקטוריון מזרחי טפחות, בראשות משה וידמן, אישר היום (ה') את המלצת המנכ"ל אלדד פרשר, לבצע שינוי מבני בבנק ולמזג, החל מתחילת 2020, שתי חטיבות קיימות לחטיבה חדשה: חטיבת הון אנושי משאבים ותפעול.

 

בראש החטיבה יעמוד ניסן לוי, המשמש כיום מנהל החטיבה לתכנון תפעול ונכסי לקוחות והיא תרכז תחתיה, לבד מפעילות התפעול, גם את האחריות על המשאבים האנושיים והפיסיים של הבנק. תחומים אלה נוהלו עד היום בנפרד בחטיבה למשאבי אנוש ומינהל, תחת ריטה רובינשטיין, שפורשת לגמלאות.

 

 

בנוסף, יבצע הבנק מספר שינויים ארגוניים נוספים, שמטרתם ריכוז פעילויות ייעודיות תחת קורת גג אחת. בין השאר, תחום הייעוץ הפיננסי והפנסיוני וחברת אתגר יעברו לאחריות החטיבה הקמעונאית (בה מרוכזות מגוון הפעילויות המתנהלות בסניפי הבנק) בראשה עומד ישראל אנגל.   החטיבה הפיננסית בראשות משה לארי, תקבל אחריות גם על החברה לנאמנות ועל סקטור תפעול קופות גמל, ותהיה אחראית בלעדית לפעילות לקוחות שוק ההון.

 

הדירקטוריון אישר גם את מינויו של עופר הורביץ, כיום עוזר אישי למנכ"ל, לתפקיד מנהל מטה הבנק ומזכיר הבנק. זאת, בהמשך להודעתה של מזכיר הבנק מאיה פלר, על רצונה לסיים את עבודתה ולפרוש לגמלאות.

 

מנכ"ל הבנק אלדד פרשר: "השינויים שעוברים על המערכת הבנקאית מחייבים פיתוחה של יכולת תגובה מהירה. ריכוז המשאבים האנושיים והפיסיים לצד זרוע התפעול, בחטיבה אחת, יבטיח שהבנק יהיה מסוגל לייצר מענה מהיר והרמוני לכל תרחיש והתפתחות".

 

אלדד פרשר, מנכ"ל בנק מזרחי טפחות אלדד פרשר, מנכ"ל בנק מזרחי טפחות צילום: עמית שעל

 

x