$
השקעות ומימון

פרויקט אינפיניטי: היזם גר בצד אחד של הרחוב, בצד השני הוא בונה מגדל

שכונת נת/600 בנתניה ממשיכה לעלות לגובה, והפעם עם פרויקט חדש ומסקרן של קבוצת נעמן גרופ. הסמנכ"ל, עו"ד אביחי נעמן: "במדינה שבה בנייה בסמיכות לים כבר כמעט ולא קיימת, אנחנו מגשימים לאנשים פנטזיה"

רונן ניב 10:0502.12.19
פרויקט INIFINTY – תעודת זהות

המיזם: מגדל בוטיק בשטח של 1.7 דונם

המיקום: רחוב בני בנימין, שכונת נת/600, נתניה

תמהיל הדירות: דירות 5 חדרים ופנטהאוז

המחירים: החל מ-3.6 מיליון שקל

מועד האכלוס המתוכנן: קיץ 2022

החברה היזמית: קבוצת נעמן

 

שוק דירות היוקרה בנתניה התפתח אמנם מאוחר ביחס למקביליו בערים אחרות בישראל, אך בזכות בנייתן של שכונות חדשות לאורך החוף הוא ממצב את עצמו בשנים האחרונות כאחד הבולטים שבהם. שכונות נת/600 ועיר ימים מובילות את המגמה ומושכות אליהן אוכלוסייה מבוססת, ישראלים וזרים כאחד.

 

נת/600 קרויה עם שם תוכנית הפיתוח העירונית, ומוכרת גם כשכונת נוף הטיילת לאור מיקומה הגיאוגרפי לאורך רצועת החוף הדרומית של העיר. מאז הקמתה בראשית העשור הקודם נחשבה השכונה, המשתרעת משדרות בן אבי בצפון ועד לשמורת האירוסים בדרום, לאחד ממוקדי היוקרה של נתניה.

 

השכונה בה מתגוררים כיום כ-2,500 דיירים, בנויה בצורה גיאומטרית צרה וארוכה, והיא ממזגת בין קוטג'ים למגדלים. את הניחוח הבינלאומי מספקים לה בתי המלון שבתחומה ובהם מלון כרמל, מלון רמדה ומלון איילנד, למרגלותיו מוקמת בימים אלה מעלית לחוף.

 

על מעמדה של נת/600 מעידים גם מחירי הדירות בה, שגבוהים משמעותית ממרבית שכונות העיר. מנתוני אתר מדלן המתייחסים לראשית השנה עולה כי בעוד מחירה הממוצע של דירה בנתניה היה 1.81 מיליון שקל, דירה ממוצעת בנת/600 נמכרה בלא פחות מ-2.34 מיליון שקל.

 

פרויקט אינפיניטי. "לא רק בקרבת החוף, אלא ממש בקו ראשון לים" פרויקט אינפיניטי. "לא רק בקרבת החוף, אלא ממש בקו ראשון לים" הדמיה: א-סטודיו

 

כל חדר - סוויטה

 

אחד השמות הנדל"ניים המזוהים ביותר עם השכונה המתפתחת, ובמיוחד עם רחוב בני בנימין החוצה אותה, הוא קבוצת נעמן (NAAMAN GROUP), המתמחה בענף מגורי היוקרה. החיבור של הקבוצה לרחוב החל לפני למעלה מעשור, עם פרויקט מגדלי הריביירה שכבר אוכלס בהצלחה. לפרויקט זה נוסף בהמשך פרויקט VIEW, שכבר נמצא עמוק בשלבי הביצוע.

 

 

כעת משיקה קבוצת נעמן עוד מיזם נוצץ ברחוב – מגדל הבוטיק INFINITY. המגדל, שנבנה על מגרש בשטח של 1.7 דונם, יכלול עם השלמתו 22 קומות, בתמהיל של דירות 5 חדרים ופנטהאוז מפואר, ובדגש על שתי דירות בלבד בכל קומה. הבשורה המרכזית בפרויקט נוגעת בראש ובראשונה למיקומו – כ-200 מטר בלבד מקו המים, כשייחודו של המגדל הוא בצורתו הטרפזית, המאפשרת הצצה אל כחול המים מכל פינה בבית. לפרויקט יש ליווי בנקאי, כשגם היתר הבנייה כבר התקבל. בשטח עצמו העבודות מעלות הילוך, כשמועד האכלוס הצפוי הוא בקיץ 2022.

 

"אנחנו מאוד מאמינים בשכונת נת/600 ובמיוחד ברחוב בני בנימין. העובדה שבחרנו להקים כאן פרויקט שלישי היא העדות הכי טובה לכך", אומר עוזי נעמן, מייסד ויו"ר הקבוצה. "השכונה הזו היא יוצאת דופן בנוף המקומי, ומשלבת בין מגורים בעיר שוקקת, לאורח חיים פסטורלי של מושב. אנחנו מביאים לנתניה את מגדלי היוקרה של תל אביב, ומעמידים סטנדרט חדש של יוקרה בעיר".

 

כאשר נעמן מדבר על סטנדרט חדש של יוקרה, הכוונה היא בין היתר לגודלן העצום של הדירות במגדל – 150 מ"ר ומרפסת ענקית של 33 מ"ר כאשר כל אחד מהחדרים הוא למעשה סוויטה המצוידת בשירותים ומקלחת. הפרויקט מתהדר גם במפרט טכני עשיר הכולל בין היתר מערכת בית חכם, דלתות פנים משודרגות ומטבחים תוצרת חוץ, כשבארסנל הפינוקים לדיירים החדשים ניתן למצוא בריכה חיצונית עם מרפסת שיזוף, חדר כושר ולובי מפואר.

 

"בכל פרט בפרויקט הזה הושקעה מחשבה", מדגיש נעמן, "הקפדנו לא להתפשר בכל מה שנוגע לאיכות הבנייה ולטיב חומרי הגמר, מתוך רצון להעמיד כאן מוצר שונה ולספק איכות חיים גבוהה שלא ניתן לקבל במקומות אחרים".

 

"עבור משפחות רבות החלום הוא לא רק להתגורר בקרבה לחוף, אלא ממש בקו הראשון לים", מוסיף עו"ד אביחי נעמן, סמנכ"ל הקבוצה ובנו של עוזי. "במדינה שבה בנייה בסמיכות לים כבר כמעט ולא קיימת, אנחנו מממשים עבורם את הפנטזיה. יש פה פרויקט יוצא דופן מכל אספקט, וזה בא לידי ביטוי גם בביקושים".

 

ואכן, נכון להיום כ-40% מהדירות כבר נמכרו, כשהבאז סביב המיזם רק צובר עוד תאוצה. לדברי נעמן הבן, הפרויקט פונה בעיקר לשני קהלי יעד: "הפלח האחד הוא תושבי חוץ ועולים חדשים, בעיקר מצרפת; הפלח השני מורכב ממשפחות ישראליות ממעמד סוציו-אקונומי גבוה, בעיקר מתל אביב, גוש דן ואזור השרון. אלה משפחות בהן דור הילדים כבר עזב את הבית וההורים מחפשים כעת לשנות אווירה".  
עוזי נעמן. "אנו מביאים לנתניה את מגדלי היוקרה של תל אביב" עוזי נעמן. "אנו מביאים לנתניה את מגדלי היוקרה של תל אביב" צילום: איציק ראובן

 

לצד הסמיכות לקו המים, אחד היתרונות הבולטים שמספק הפרויקט נוגע לקרבתו לכמה מהאטרקציות הבולטות של נתניה. כך למשל, הטיילת על פינות הישיבה הרומנטיות הפוזרות בה נמצאת ממש במרחק נגיעה. הליכה קצרה תוביל לפלנתניה, מרכז המדע והתרבות של העיר, ולפארק אגם החורף (פארק השלולית), אחת משתי בריכות החורף החשובות ביותר שנותרו במישור החוף, המהווה ריאה ירוקה בתחומי העיר. בנוסף, במרחק דקות נסיעה ספורות שוכנים הקניונים של עיר ימים ואזור התעשייה פולג.

 

באשר להיבט התחבורתי, הרי שמגדל אינפיניטי נמצא בקרבה לכביש החוף וכ-20 דקות נסיעה בלבד מתל אביב. עבור אלה המבקשים להסתייע בתחבורה הציבורית, תחנת הרכבת של בית יהושע נמצאת בסמוך, כשבשדרות בן גוריון שורה של תחנות אוטובוס לשאר חלקי העיר ומחוצה לה.

 

"אנחנו נתנייתים שורשיים, שחיים ופועלים פה", מסכם אביחי נעמן. "לזהות המקומית יש חלק חשוב מאוד בעשייה שלנו. אני בעצמי מתגורר בבני בנימין, וגם לי חשוב ליהנות ממה שיש לרחוב, לשכונה ולאזור הזה להציע. הרף הגבוה ביותר של דירות יוקרה, הלוקיישן האידיאלי והשלווה שמסביב מייצרים כאן אפקט שלא ניתן לקבל במקומות אחרים".

 

לכתבות נוספות היכנסו אל זירת הנדל"ן >>

פאנל התחדשות עירונית בחולון
"תקווה למשפחות הוותיקות": מוטי ששון ועו"ד יוסי אומיד על מהפכת ההתחדשות בחולון
ראיון עם דליה עסיס שמאית המקרקעין ומתכננת הערים
דליה עסיס: "גביית היטל השבחה בסמיכות לרכבת הקלה – ענישה כפולה של בעלי הנכסים"
עוד בזירת הנדל"ן