$
התחדשות עירונית

עיריית ת"א מקדמת בניית 450 דירות בדרך השלום במסגרת פינוי-בינוי

את הפרויקט תבנה חברת אחים דוניץ. מדובר במתחם בן 15 דונם הגובל בדרך השלום, בגן וולפסון ובגבעתיים. כיום יש במקום מספר בניינים ובהם 150 דירות ושטחי מסחר

נמרוד בוסו 11:5412.08.19

חברת הבנייה אחים דוניץ דיווחה היום לבורסה כי עיריית תל אביב תקדם את פרויקט פינוי-בינוי שיוזמת החברה במזרח העיר בו משמשת החברה כיזמית.

 

 

 

מדובר במתחם בן 15 דונם הגובל בדרך השלום ובגן וולפסון מדרום-מערב, ובגבעתיים מצפון-מזרח. כיום במקום מספר בניינים ובהם 150 דירות ושטחי מסחר. במקומם תבנה החברה לפחות 450 דירות.

 

הדמיית פרויקט פינוי-בינוי בדרך השלום בת"א הדמיית פרויקט פינוי-בינוי בדרך השלום בת"א הדמיה: דוניץ

 

אישור התוכנית הוא בכפוף לתנאים שקבעה העירייה וביצוע הפרויקט כפוף לאישור הוועדה המקומית ולתנאים נוספים. את הפרויקט מתכנן משרד האדריכלים יסקי מור סיוון.

 

נסים אחיעזרא, מנכ"ל חברת האחים דוניץ: "מדובר בצעד משמעותי של מתן אור ירוק לתוכנית מצד העירייה, המאפשר לנו להתקדם עם הפרויקט. בימים אלו אנו מכינים את התוכנית להגשה לועדה המקומית, ואני מקווה שהפרויקט יצא לדרך בעוד כשנתיים".

 

חברת אחים דוניץ היא חברה ציבורית הפעילה מה כ-50 שנה ונסחרות בבורסה לני"ע בתל אביב. בעבר יזמה את פרויקט פינוי-בינוי "קריית האמנים" בראשון לציון הכולל פינוי של 276 דירות ובניית 1,400 דירות ב-14 מגדלים בני 35-25קומות.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x