$
חדשות נדל

אליביישן עוזבת את WeWork: שכרה משרדים בבית הורוד בת"א

הסטארט-אפ ששכן עד לאחרונה ברחוב הזרם ביפו שכר קומה שלמה בשטח 800 מ"ר בבית הורוד ברחוב אלנבי; המעבר לצורך הרחבת החברה. דמי השכירות באזור זה נעים בין 120 ל-135 שקל למ"ר

דותן לוי 11:5730.05.19

הסטארט-אפ אליביישן (Elevation) יעזוב את המשרדים שהוא שוכר כיום במתחם של חברת WeWork ברחוב הזרם ביפו ויעבור למשרדים גדולים יותר ב"בית הורוד" ברחוב אלנבי 113.

 

מדובר בהתרחבות משמעותית של שטח המשרדים, ב-WeWork שכרה החברה שטח של כ-160 מ"ר ואילו כעת שכרה את הקומה השניה המשתרעת על שטח של כ-800 מ"ר. דמי השכירות באזור זה נעים בין 120 ל-135 שקל למ"ר ומחיר זה כולל גם את שיפוץ והתאמת המשרדים לחברה.

 

 

הבית הורוד ברחוב אלנבי 113 בתל אביב הבית הורוד ברחוב אלנבי 113 בתל אביב צילום: Elevation

 

המעבר נועד לאפשר לחברה לצמוח אלביישן מעסיקה כיום בת"א ובירושלים 20 עובדים ובכוונתה לגייס לפחות 10 עובדים נוספים. כמו כן במסגרת פעילות החברה יעברו במתחם כ-2,000 סטודנטים במהלך 2019.

 

הבית הורוד הוא בן 5 קומות ומתפרש על שטח של כ-8,000 מ"ר, הוא אכלס בעבר את חברת "מנורה", והפך בחודשים האחרונים לבית לחברות סטארט-אפ רבות, ביניהן טילור ברנדס, k health וראונד פורסט. הבניין נצבע כולו בורוד כחלק מקונספט "בתים בצבעים" הממוקמים בעיר.

 

Elevation מפתחת מוצרים להכשרה וחינוך טכנולוגי המבוססים על שיטת למידה "מעורבבת", מותאמת אישית וארוכת טווח.

 

אבי שניר, מנכ"ל ומייסד Elevation: "המעבר למשרדים החדשים יאפשרו לחברה להגיע לאוכלוסיות וארגונים נוספים, להגדיל את מספר הבוגרים שלנו המשתלבים בשוק ההייטק הישראלי וללוות אותם במהלך הקריירה בכדי לשמור עליהם תמיד רלוונטיים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x