$
חדשות נדל

האדריכלית חוה ארליך רוגינסקי מונתה למתכננת מחוז תל אביב

ארליך-רוגינסקי נבחרה בהליך של מכרז ותיכנס לתפקידה החודש; היא תחליף את נעמי אנג'ל שפרשה לגמלאות בחודש אוקטובר 2018

דותן לוי 17:2105.05.19

ד"ר אדריכלית חווה ארליך רוגינסקי (52), היא מתכננת המחוז הבאה של מחוז ת"א במנהל התכנון. ארליךרוגינסקי נבחרה במסגרת מכרז פומבי שנערך על ידי ועדת המכרזים של נציבות שירות המדינה והיא צפויה להתחיל את התפקיד כבר החודש ולהחליף את המתכננת נעמי אנג'ל שפרשה לגמלאות.

 

ד"ר חוה ארליך רוגינסקי מתכננת מחוז תל אביב במינהל התכנון ד"ר חוה ארליך רוגינסקי מתכננת מחוז תל אביב במינהל התכנון צילום: דוברות עיריית פתח תקווה

 

ארליך רוגינסקי שימשה בתפקידה האחרון כמהנדסת עיריית פתח תקווה, וכן כמנהלת מינהל הנדסה ומהנדסת הוועדה המקומית. בעברה מילאה ארליך רוגינסקי שורה של תפקידים בתחום התכנון והבנייה בהם מהנדסת העיר נצרת עילית, מהנדסת הוועדה מקומית מרחבית לתכנון ובנייה "שומרון" וכן אדריכלית העיר וסגנית מהנדס העיר טירת כרמל. היא בעלת בעל תואר דוקטור PHd במסגרת המסלול לתכנון ערים ואזורים בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון.

 

במסגרת תפקידה תהיה אחראית ארליך-רוגינסקי בין היתר על מכלול הפעילויות התכנוניות במחוז, על עמידה ביעדים שנקבעו בתוכנית העבודה, ייזום וביצוע התכנון במחוז, על בדיקת התכניות המובאות לדיון בוועדה המחוזית, וכן על גיבוש המדיניות התכנונית במחוז. מחוז תל אביב מתפרש על שטח כולל של 176 קמ"ר והוא כולל 12 רשויות מקומיות עם אוכלוסייה של 1.38 מיליון תושבים. מחוז תל אביב הינו אורבני במהותו, והוא הצפוף ביותר מבין ששת המחוזות במדינה. סוגיית הליבה שהמחוז עוסק בה היא קידום איכות חיים עירונית בת-קיימה. האמצעים המרכזיים להשגת המטרה הם התחדשות עירונית, ציפוף המרחב, עירוב שימושים, קידום מערכות התחבורה הציבורית, הרחוב העירוני והמרחב העירוני, יצירת רציפות פיתוח חוצה רשויות, פארקים מטרופוליניים ועוד.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x