$
מיתוג מעסיק

מיתוג מעסיק

מנכ״לית חברת IRP Systems, מספרת להייטקיסט איך זה לעבוד בחברה

התחרות על עובדים מוכשרים בענף ההייטק גוברת. במסגרת סדרת הראיונות של ערוץ הייטקיסט עם מנהלים בארגונים, מצאנו כי עבור טאלנטים, הבחירה במקום העבודה הבא מבוססת על הרבה מעבר לתלוש השכר. ראיון 27 מתוך 100 בסדרה; והפעם, מורן פרייס, מנכ"לית חברת IRP Systems!

בשיתוף מערכת הייטקיסט 10:1012.12.18

1. מה מאפיין אתכם כארגון ואילו ערכים חרטתם על דגלכם?

ב-IRP אנחנו נהנים לראות איך רעיונות הופכים למוצרים שמותקנים בכלי רכב ובמטוסים. אנחנו מאמינים שהפתרונות הטובים מגיעים כשמשלבים דיסיפלינות ונוגעים כמעט בכל תחומי ההנדסה הקיימים. אנחנו מונעים מחדשנות וחשיבה יצירתית ומעודדים חופש מחשבה ועצמאות.

 

2. אילו עובדים ״ירגישו בבית״ ויצליחו בארגון שלכם?

אנשים שלומדים מהר, שלוקחים אחריות ולא מפחדים לקבל החלטות, שאוהבים להיות בקצה הטכנולוגיה ולפתור בעיות. אנשים שנהנים לשתף פעולה ולהיות חלק מצוות.

 

3. כיצד אתם עוזרים לעובדים להצליח בארגון ולפתח את הקריירה שלהם?

יש לנו מומחים מנוסים שמדריכים ומלווים את העובדים הצעירים, שמהר מאד נחשפים לאתגרים גדולים. אנחנו מעודדים ידע ולימוד של טכנולוגיות חדשות, ומכיוון שאנחנו חברה קטנה, לכל אחד מאיתנו יש חלק קריטי להצלחה. אנחנו מנסים לשלב בין חשיפה וקפיצה מהירה למים העמוקים, לבין מתן תמיכה וליווי, ומעודדים התפתחות אישית והתקדמות גם במישור הניהולי וגם במישור הטכני. יש לנו עובדים שהתחילו איתנו כסטודנטים והיום מנהלים פרוייקטים אסטרטגיים.

 

4. אילו אירועים / פעילויות החברה מקיימת לטובת העובדים?

יש ימי כיף מאורגנים וגם הרבה פעילויות ספונטניות מחוץ לעבודה. הצוות שלנו מאד מגובש ונהנה לעשות דברים ביחד גם בשעות הפנאי.

צוות IRP צוות IRP

 

5. מה החזון שלכם בכל הקשור לאנשים שעובדים בחברה?

שיגדלו ביחד עם החברה ויהיו חלק מההצלחה. שיגשימו את עצמם מקצועית ואישית ושיחוו סיפוק מהעבודה.

 

6. כיצד נראה יום עבודה בארגון?

מגוון ומלא עניין, רוב האנשים עוסקים גם בתכן מולטי-דיסיפלינרי, גם באינטגרציה והמון ניסויים במעבדה ובשטח, ובעצם חווים את כל חיי המוצר – מאפיון ועד ייצור סדרתי ותמיכה בלקוח. אנחנו בודקים בעצמנו את כל מה שפיתחנו. זה תהליך מאתגר אבל מלא סיפוק.

 

7. מה מאפיין את העובדים והמנהלים בארגון שלכם? אילו אנשים אתם מחפשים?

ראש גדול, פותרי בעיות, עצמאיים ואוהבי שינויים. אנשים בעלי יכולות גבוהות גם ברמה האישית וגם ברמה המקצועית. הסביבה היא דינמית ומגוונת, גם מבחינת הפרוייקטים המקביליים וגם מבחינת סוגי המוצרים – ממכוניות שלט ועד למטוסי נוסעים.

 

בואו להכיר אותנו לעומק ולהתעדכן במשרות הפתוחות שלנו באתר הקריירה שלנו בהייטקיסט. 

 

הייטקיסט פלטפורמת מיתוג המעסיק החדשה והיוקרתית לענף ההייטק בישראל.

 

x