$
חדשות נדל"ן

איתן זינגר מונה למנכ"ל אתר מידע הנדל"ן מדלן

בעבר שימש זינגר במשך למעלה מ-7 שנים כמנכ"ל זאפ השוואת מחירים וחברות נוספות בקבוצה, כמו כן שימש גם כמנכ"ל רשת הקמעונאות דיונון וכמנכ"ל משרד הפרסום DDB

שירות כלכליסט 15:2022.10.18

חברת מדלן, המפעילה אתר נדל"ני המספק מדע אודות פרויקטים ונכסים המוצעים למכירה, הודיעה היום (ב') על מינויו של איתן זינגר למנכ"ל מדלן בישראל.

בעבר שימש זינגר במשך למעלה מ-7 שנים כמנכ"ל זאפ השוואת מחירים וחברות נוספות בקבוצה, היה ממייסדי החברות ספייסינג דיגיטל, אינדיבוק ופרובוק, ושימש גם כמנכ"ל רשת הקמעונאות דיונון וכמנכ"ל משרד הפרסום DDB.

 

 

 

זינגר הוא רואה חשבון ומשפטן בהשכלתו, מוסמך במנהל עסקים מאוניברסיטת תל-אביב ו-Harvard Business School.

 

מדלן הוקמה ב-2013 על ידי היזמים אסף רובין ואמיר ויינשטוק, ומתמחה בעיבוד והנגשה של מידע על שוק בדיור, בפילוח לערים שכונות ורחובות. לפני כשנתיים הקימה את Localize, חברה בת אמריקאית, שפיתחה פלטפורמה מבוססת בינה מלאכותית שמאפשרת לרוכשי דירות לקבל מידע על נכס בו הם מתעניינים באופן שימנע טעויות בביצוע עסקאות נדל"ן.

 

 

איתן זינגר איתן זינגר צילום: איתן זינגר

 

אסף רובין, ממייסדי החברה, אמר: "אנו מברכים על הצטרפותו של איתן לשורותינו ושמחים על הניסיון העשיר שהוא מביא עמו. איתן יסייע לנו בהטמעת הפלטפורמה החדשה גם בישראל".

 

איתן זינגר אמר: "אני שמח להצטרף למדלן, חברת הייטק פורצת דרך בתחומה, עם פוטנציאל ענק. אני מוצא דמיון רב בין זאפ של לפני מספר שנים למדלן. זאפ הפכה למדורת השבט של הקמעונאות בישראל והמקום ממנו מתחילה כל בדיקה על רכישת מוצר. בפני מדלן ניצבות הזדמנויות משמעותיות אף יותר, מפני שהשוק הוא רחב, מורכב ועדיין בלתי מפוצח.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x