$
בארץ

פרשת השוחד במשרד התחבורה: איש העסקים סעיד עפיפי ישוחרר למעצר בית

עפיפי, בעל השליטה בחברת סיטי לדור מנצרת, נעצר השבוע במסגרת חקירת פרשת השוחד במשרד התחבורה. על פי החשד הוא שילם כספים לקבלנים שבנו את ביתו של בכיר במשרד התחבורה בתמורה לקידום האינטרסים העסקיים שלו ושל מקורביו. במשטרה מייחסים לו גם ביצוע עבירות מס

תומר גנון 11:2710.10.18

פרשת השוחד במשרד התחבורה: איש העסקים סעיד עפיפי, שנעצר ביום ראשון בחשד למתן שוחד לבכיר במשרד התחבורה, ישוחרר למעצר בית של שבעה ימים – עד יום שלישי.

 

על פי הסכמות שאליהן הגיעו במשטרה עם סנגורו של עפיפי, עו"ד עמרן חטיב, נאסר על עפיפי לצאת מישראל למשך 180 יום, וכן ליצור קשר עם המעורבים בחקירה, לרבות בעלי חברות ההסעות השונים בעיניים הקשורים לחקירה.

 

אילוסטרציה אילוסטרציה צילום: shutterstock

 

 

על פי החשד עפיפי, בן לאחת המשפחות העשירות והמוכרות במגזר הערבי ובעל השליטה (75%) בחברת סיטי לדור מנצרת העוסקת על פי רשם החברות בתחום הבנייה, נתן טובות הנאה לבכיר במשרד התחבורה בתמורה לקידום ענייניו ומקורביו, ובהן חברות שאיתן יש לו קשרים עסקיים. בין היתר חוקרת המשטרה חשד שעפיפי שילם כספים לקבלנים שבנו את ביתו באזור ירושלים של הבכיר במשרד התחבורה. בנוסף מייחסת לו המשטרה ביצוע עבירות מס.

 

אתמול פנתה המשטרה לביהמ"ש בבקשה להקפיא כ-1.25 מיליון שקלים במזומן שמצאה בכספת בביתו של עפיפי בנצרת עלית במהלך חיפוש. ביחידה הארצית למאבק בפשיעה הכלכלית מבקשים להמשיך להחזיק בכספים לצורך חילוט אפשרי בעתיד.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x