שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

מנכ"ל חברת נמל חיפה יוצא לחופשה - יתמודד על ראשות העירייה

לאחר 9 שנים בתפקיד הודיע מנדי זלצמן על רצונו להתמודד על ראשות עיריית חיפה בבחירות המוניציפליות שיתקיימו באוקטובר. את מקומו ימלאו סמנכ"ל הכספים וסמנכ"ל התפעול

ליאור גוטמן ותומר הדר 16:3222.07.18

לאחר כהונה בת תשע שנים, מנדי זלצמן מנכ"ל חברת נמל חיפה יוצא לחופשה ממושכת. לפי הודעת נמל חיפה, דירקטוריון חברת נמל חיפה נענה לבקשתו של זלצמן לצאת לחופשה לטובת התמודדות על ראשות עיריית חיפה בבחירות המוניציפאליות בשלהי אוקטובר.

 

מנדי זלצמן מנכ"ל נמל חיפה מנדי זלצמן מנכ"ל נמל חיפה צילום:אלעד גרשגורן

 

 

לפי הודעת נמל חיפה, דירקטוריון הנמל מינה את סמנכ"ל הכספים מוטי ווטרו כממלא מקום המנכ"ל לחצי הראשון של התקופה ואת סמנכ"ל התפעול דוד כהן שיכהן בתפקיד במחצית השניה של התקופה. לפי אשל ארמוני יושב ראש דירקטוריון נמל חיפה: ״נעננו לבקשתו של מנדי זלצמן. אנו מברכים כל אדם בעל כישורים המעוניין לתרום מיכולותיו ולפעול למען הציבור, וודאי בחיפה. אנו מאחלים בהצלחה למוטי ווטרו ולדוד כהן, שיכהנו בתקופה הקרובה כממלאי מקום מנכ״ל הנמל. אין לי ספק שנמשיך להצעיד יחד את הנמל להישגים נוספים״.

 

כהונתו בת תשע השנים של זלצמן כללה לא מעט חיכוכים שכללו ניסיון הדחה כפול. בשעתו, רשות החברות אף מינתה יועץ חיצוני שמצא לכאורה כשלים בתפקודו, אך כאמור, זלצמן שרד. לאחר כהונת זלצמן יצטרך נמל חיפה להתמודד בין היתר עם דילול מאסיבי של מספר עובדי הנמל הצפוי בעתיד.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x